Dekningen er god (Telenor), men prisene man må betale hvis man bruker mer enn avtalt mengde datatrafikk er drøye. Og varsel om at man er tom for datatrafikk kommer lenge før man faktisk er tom, slik at man glemmer å kjøpe en av de dyre datapakkene når man faktisk er tom. Da betaler man blodpris pr megabyte istedenfor. Dette gjøres nok med hensikt.
Har du en tilsvarende erfaring med Fjordkraft Mobil?
Gjør som Stian og over 10 000 andre norske forbrukere: Skriv en omtale om Fjordkraft Mobil du også og del dine erfaringer!
Ingen registrering nødvendig, helt anonymt og tar kun 1 minutt!
Er så elendig, at orker ikke skrive detaljert om det! Styr rett og slett unna: -Du blir flådd -Du blir rundlurt -Du blir totalt feilinformert
Ikke konkurransedyktige. Tar tid å få svar fra de. Når man kommer med forslag for å gjøre de bedre, er de ikke mottagelige. Nekter å tilby "datadeling" Appen er lett å oversiktlig.
Aldri brukt så mye data noensinne. Brukte 8 gb på en uke da jeg tidligere bare har hatt 4 gb og aldri gått tom.
Vi er superfornøyd med Fjordkraft ,har prøvd andre men Fjordkraft er best uten tvil👍😀