TV 2 Play opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Hakker hele tiden - rykk og napp, absolutt ingen andre streamingtjenester har så dårlig kvalitet. Har prøvd absolutt alle tips som står på TV2 hjelp - funker ikke. Sjokk da en storkamp gikk på Disney channel - 100% kvalitet. ViaPlay er ikke hakkete, heller ikke VGTV, selv om den utmerker seg med 4-5 avbrudd og restart per kmp.
Det stopper og man må ut å starte på nytt hele tiden. Andre leverandører er ikke så ille som TV2
ræva og dyr tjeneste. Ofte klarer ikke spilleren å starte programmer, i tillegg er kvalitetten dårlig når den faktisk klarer å spille noe. Jeg bruker andre tjenester som fungerer helt utmerket tv2play er rent søppel.
Utrolig dårlig lyd på footballkamper publikumlyd for sterk i forskjell til di som kommenterer blir bare slitsomt.
Dårlig kvalitet og oppløsningen - kornete som på en gammeldags isdn linje. Kun tv2 play, ingen andre apper
TV2 Sumo hakker og buffrer jevnlig. Har prøvd med dårligts kvalitet med samme resultat. Testet mot andre strømmetjenester uten problemer. Fortesetter dette er det ingen annen utvei enn å sparke sumo ut av huset. Johnny
Masse reklame, må se reklamen på nytt hvis man går ut av filmen/serien. Dårlig strømmetjeneste.