Fremtind Forsikring opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Dårlig info! Sier det er brukers ansvar å vite hva man skal gjøre, skylder også SOS. Hva med selgers ansvar om å informere kundene ?
Bruker for det første forferdelig lang tid på å behandle saker. Står at det er 1 ukes behandlingstid, etter ca. 2 uker ringte jeg og møter skikkelig dårlig kundeservice, og så i tillegg få avslag på rettshjelp. De hadde hjulpet meg tidligere samme året, men plutselig var det stopp på det gitt. Når man først får mail, og man svarer på mailen, går det flere uker før man får svar igjen. Noe så uproft og useriøst. ÆSJ
Kverulerende saksbehandler, kommer til å bytte til Gjensidige, der har motparten min fått fullt oppgjør fra dag 1 uten innsigelser, her får vi kun halvparten.
Jeg sterk anbefale ikke Fremtind for skilting selskapet . Dårlig Kundeservise og jeg skulle bruke for første gang innboforsikring for et kjøleskap som har blitt øde lagt , men jeg fikk ingen hjelp . Det er å kaste bort penge hvis man bruker dette selskapet .
Veldig fornøyd med hurtig saksbehandling.anbefales
Svært rimelige forsikringer, raskt og retferdig skadeoppgjør
Veldig positivt- hurtig behandling. Hyggelig, men syntes denne erstatningen kunne gå på reiseforsikring - ikke innbo med 4.000 i egenandel. Har hatt forsikring i mer enn 50 år, har kun brukt den på forsinket bagasje en gang
Rask behandling- og enkelt å fylle ut skadeskjemaet
Utmerket og rask behandling av skadesaker. Lite eller ingen ventetid for å få kontakt.
Jeg fikk skader på bilen av ukjent person. Fremtind forsikring hjalp meg slik at skaden ble rettet opp
Rask og god respons og oppfølging. Også greit å kunne snakke med/sende opplysninger til saksbehandler ved behov.
Ingen vits med reiseforsikring her med tap av reisegods, da de alltids finner en årsak til å ikke erstatte reisegodset
Å sitt å gi avslag på søknad om hjelp og støtte når man trenger det er veldig enkelt. Gi lange bortforklaringer om hva som ikke er tilstede for å få hjelp i en liten sak for fremtind men av stor betydning for enkeltindivider. Det er lett for fremtind. Men skal de ha ei krone av deg og ikke får den. DA blir det sak av det. Nei Fremtind kommer ALDRI til å få en eneste god omtale fra meg noen gan. Fy for en gjeng!!!!
Alt gikk helt «strømlinjeformet». Skal snart bytte bil, og fremtind forsikring vil bli benyttet.
Som sagt så er jeg meget godt fornøyd med Fremtind forsikring og vil anbefale den til andre
Jeg er misfornøyd med oppfølgingen fordi informasjonen jeg har gitt, spesielt om når jeg meldte skaden og om klærne som ble ødelagt av vannskaden, ikke har blitt tatt tilstrekkelig hensyn til. Jeg opplever også at jeg ikke ble tilstrekkelig informert om nødvendige tiltak for å begrense skaden, til tross for at jeg tydelig beskrev situasjonen da jeg først kontaktet dere.