Sector Alarm opplever for tiden en negativ trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Sector Alarm har levert over all forventning. Jeg fikk en billigere pris en først antatt. Servicen har vært hyggelig og troverdig. Føler meg ivaretatt som kunde. Tommel opp!
Kjempe dårlig kundeservice. Montør kommer ikke til avtalt tid. Ingen time som passer best til kunden. Lang tidsrommet for montør oppmøte.
Veldig dårlig oppfølging. Dyrt. Dårlig kundeopplevelse. Klarer ikke å levere seriekobling av røykvarslere over 2 alarmsystemer. Sector Alarm har ikke kommet opp med noen løsning på tross av mange henvendelser til kundeservice. Tekniker har vært å sett på anlegget uten at han kunne gjøre noe. Anbefales ikke. Styr unna.
Om Sektor og Homely. Jeg er sint og jeg er lei meg. Fordi jeg stolte på dine selgere og ikke leste all teksten i mailen. Det var ingenting i samtalen som ga meg noen grunn til å trekke i tvil det som ble sagt. Det er min feil. Jeg skulle visst bedre. Dere driver butikk, med selgere på provisjon. Nå er jeg kunde hos begge. Fordi jeg har signert avtaler jeg ikke kommer meg ut av uten at det koster meg 1000-vis av kroner. Jeg forsøkte en stund finne en løsning, men Homley viste til avtalen jeg hadde signert. Sector Alarm på sin side brukte sine krefter å fortelle meg at Homely har ikke lov til å gjøre det de gjør. Sånn holdt jeg på, frem og tilbake, i flere dager. Jeg snakket også med Forbrukerrådet. Men jeg kom ingen vei. Jeg er ingen jurist. Eller kranglefant. Det blir bare ord mot ord. Jeg er bare en fyr som skulle ha alarm i huset, men som ble lokket av felespillet fra bekken. Nå føler jeg meg bare lurt og manipulert. Og kanskje det værste, jeg føler meg dum. Fordi jeg ikke så det selv. Og den følelsen må jeg bare bære til bindingstidene er utløpt.
Jeg kommer ikke i kontakt med et selskap som skal fungere som vakt. Blir henvist til en app(!) som man ikke får laget id på. Dette blir nok oppsagt neste virkedag.
Håpløs å få svar på tlf og er blitt for dyrt! Kommer til å søke annen leverandør!
De har en nærmest ikke-eksisterende kundeservice. Bortsett fra når de solgte alarmen. Får aldri løst problemene. Hatt feil på alarmen i to år siden installasjon, betalt månedlig for ingen ting.