Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Ble byttet t hus uten varsel. Fikk ikke løst sak. Kunne vært informert underveis
Det er merkelig og forunderlig at ett forsikringsselskap som gjerne vil forsøke å fremstå som seriøse, velger på 2 måneder å ikke svare på gjentatte henvendelser, både på mail, telefon og på deres eget interne system hvor man kan legge igjen beskjed til saksbehandler. Jeg meldte fra om en skade 11.januar og første kontakt tilbake er 11.mars, helt to måneder etter, med ett avslag på saken, som omhandler en naturskade på en landgang til ett bryggeanlegg, hvor saksbehander avslår saken da han ikke mener at det er naturskade, enda det er elva som har frosset som har forårsaket en skade.... Mildt sagt forunderlig begrunnelse og det samme sier takstmannen til Fremtind, som heller ikke kan forstå avslaget. Elendig saksbehandlig, totalt ukompetente saksbehandlere, utrolig dårlig. Styr laaaangt unna dette uhorvelig talentløse forsikringsselskapet, das de er villig til å bryte lover og regler for å unngå å gi deg ett oppgjør etter en skade. Fantastisk og fasinerende at det faktisk er mulig å ansette så totalt inkompetente mennesker til å vurdere saker de åpenbart ikke forstår noe som helst av... Så vit ditt eget beste, hold deg til seriøse og ordentlige firmaer som IF eller andre seriøse folk. FREMTIND er totalt mislykket i alle fall.
Kan være greit å bruke en av de velkjente selskaper slik som Fremtind. Men de kan bli bedre på kundeoppfølging og sakbehandlingstid.
Hurtig og profesjonell behandling av min forsikringssak!
Synes det fungerer bra, har ikke noe å klage på. Kunne vært litt bedre på kommunikasjon i forbindelse med ett skadeoppgjør.
Svært konkurransedyktige, prisvennlige og gode forsikringer som dekker så og si alt.
Bra oppfølging,men det tok litt tid før vi fikk oppgitt prosjektleder!