Telia Bredbånd opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Har hatt ustabilt nett i mange år. Ble bedre etter bytte av boks for ca et år siden, men har nå bestilt nytt abonnement fra viken fiber. Skal si opp Telia-abonnementet, men kommer ikke gjennom verken på telefon eller chat. Ingen mulighet for å melde oppsigelse selv. Skal aldri ha noe fra Telia igjen!!
Gjør ikke som jeg ber om,kundeservice er fraværende.Fakturaslurv. Forårsaker fakturagebyr via slurv
det kommer inn for mye penger hver måned, jeg betaler alt, men de viser meg hele tiden gjelden for den siste måneden, selv om jeg har alt betalt, men samtidig kommer kostnaden ut som 4 måneder på en gang, Jeg anbefaler deg ikke å ta deres tjenester, de er dyre, men samtidig veldig dårlige
Har 500/300 Mbps abonnement på kabel/hybrid fiber. Positivt: - Leverer maks båndbredde hele tiden, den første måneden kjørte jeg speeedtest hvert 5. minutt og hadde gjennomsnitt på alle målingene på rett under 500/300 Mbps, absolutt godkjent. - Public IP og bromodus. Ikke noe CGNAT skjit som andre leverandører holder på med. - Telia Sky/Jottacloud backup, lagerer ca 2TB med VM/CT backup - God pris har tilbudskampanje på 790 kr/måneden (inkludert tv) Negativt: - Hadde uannonsert nedetid på ca 5 min i arbeidstid, fungerte igjen før jeg hadde kommet igjennom til kundeservice.
Ustabil tilkobling. Faller stadig ut. Ujevn hastighet. I snitt mye lavere hastighet enn jeg betaler for.
Nettverksforbindelsen er gjentatte ganger falt ut. Jeg meldte fra om dette siste gang 26.02.25. Det ble da antydet at feilretting skulle skje 03.03.25. Det synes jeg er for lang tid. Signalet er imellomtid kommet tilbake av og til, men det er irriterende når det skjer på hytta under VM på ski. Mvh Stig.
Bredbåndet ustabilt, noen av appene på tv buffrer.