Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Kjapt svar og behandling av skadesak. Lett å legge til videre utgifter på samme sak
Har ikke fått noe hjelp av dere siste 2 gangerne jeg meldte inn skade.Vi er 2st i husholdning som har forsikring hos dere.Hva er vitsen?Når ikke får noe hjelp???Skal bytte till ett annet selskap!!!
Problemfritt. Bra forsikring kombinert med LO-Favør.
Eg har god erfaring med Fremtind forsikring. Raskt svar på spørsmål om leiebil og kva verkstad bilen skulle fraktast til.
Hvis jeg trenger hjelp, for jeg hjelp med en gang.
Gikk fort og greit,sendte inn digitalt, fikk svar dagen etter. Pengene på konto 2 dager etter
Det går alltid kort tid fra man melder en skade til man får hjelp.
Kjempe bra saksbehandler og raskt oppgjør et selskap som kan anbefales
Enkel registering av sak online og effektiv saksbehandling og erstatningsoppgjør. Grei informasjon og kommunikasjon fra/med saksbehandler under veis. Erstatningsoppgjøret gis i form av gavekort som kan benyttes hos kjente butikker. Man kan velge å få erstatningen utbetalt kontant, men da avkortes beløpet sammenlignet med om man velger å benytte seg av løsningen med gavekort.
Saksbehandleren kunne alt om forsikringen, men kunne ikke/hadde ikke fullmakt til å for eksempel gi kun en egenandel.
Fantastisk rask og god oppfølging av bilskade. Alt gikk på skinner.
Rask og effektiv saksbehandling og lett og melde skade.
Var kunde i mange år. Men når citroeng norge tar kostnaden ved rep. Av motor selv om garantien har utløpt og dete ikke kan dekke leie bil i prrioden bilen er på verksted. Så jeg meg nødt til å si opp mine forsikringer. Gar også fått regning på bergmings bil
Godt fornøyd med de sakene vi har hatt så langt - god informasjon fra selskapet 👍
Eg er usikker på om eg har innbu og reiseforsikring og, har deke gjennom NSF. Eg har berre positive opplevingar med deke.
Dårlig : Synes det er blitt dyrt nok nå. Steiger mye mer enn inntektene. Bra : rask behandling og svar når vi har sak eller trenger hjelp/ svar på spørsmål