Fremtind Forsikring opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Hurtig behandling. Lett å få kontakt med forsikringsselskapet.
Rask behandling og utmerket service. Anbefales på det varmeste
Jeg har følt meg trygg i nesten alle oplevese havnet jeg I
Alt skjer på nett, noe som kan være ekskluderende for ganske mange mennesker. Men prosess og skjema var enkelt å fylle ut, og man fikk kvitteringer per epost på innsendt skjema. Oppgjøret kom også veldig raskt.
Veldig god å rask service fra dere.Hurtig svar fra dere
Raske med og gi svar når man har meldt skade. Jeg er fonøyd.
Enkel og rask behandlingstid. Har man orden i saken sin er det problemløst og bare trivelig. Anbefales på det sterkeste. PS Jeg er totalforsikret gjennom Fremtind og anbefaler Sem på det varmeste.
Gjelder næring, lastebil, traktor etc. Der er jeg kjempefornøyd. Privat på bolig er jeg overhode ikke fornøyd
Rask behandling- saken tok to timer fra jeg sendte den til den var avgjort
Fikk ikke dekket det verkstedet mente var opplagt at skulle dekkes. Det fremkommer ikke noe sted i Toppkasko avtalen at det ikke er dekning. Mange tusen i forsikring pr. år og med liten eller ingen nytteverdi.
Meget raskt og fint løst. Mistet høreapparat og ble løst på 2 dager. Meget godt fornøyd
Min erfaring er at når uhellet er ute, blir det ordnet raskt.
Lynrask behandlingstid, men noe klundrete å få levert vedlegg og godkjent innsending av skadeskjema
Apple klokke som ble knust. Fikk erstatning i forhold til hva den hadde kostet, men jeg måtte ut med det dobbelte får å kjøpe en ny🤪👏
Fryseboksen var defekt da vi ankom hytta i påsken. Lyn sannsynligårsak. Boksen er to år og koster under 2000.- Når vi får beskjed om å kjøre opp for å hente denne boksen, for så å kjøre denne til Mosjøen til verksted. Kjøre hjem, for så å hente denne igjen, betyr det at med ferjer og bommer vil koste mye mer en forventet erstatning. Vi fikk også beskjed om vi ikke fikk dekket matvarene som var ødelagte fordi verdien var under 3000.- ( egenandel ) Vi er begge LO favørmedlemmer, og skal i flg. vilkårene ikke betale egenandel. Slett saksbehandling!!
Jeg har ingenting å klage på. Alt var som forventet av ett forsikringsselskap.