Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Får raskt svar og veiledning for å melde skade. Var enkelt å sende alt over Mail systemet. Veldig fornøyd med kundebehandlingen.
Har til sammen hatt tre forsikringssaker med to forskjellige biler, en selvforskyldt, to uforskyldt. Alle sakene har blitt raskt behandlet, uten innsigelser eller problemer. Meget godt fornøyd med Fremtind. Ingen ting å klage på.
Utrolig effektivt. Fikk svar med en gang . En misforståelse ble oppklart momentant.
Ingen problem,alt ble tatt hånd om av Fremtid Forsikring
Det var for meg helt enkelt å få igjen på det jeg krevde.
Raskt og effektiv gjennomføring av reparasjon av liten skade på skjerm
I min sak er verken politiet eller forsikringsselskapet på jobb… Politiet henlegger 9/10 tyverier fordi de ikke prioriterer vinningskriminalitet. Min første sparkesykkel ble stjålet og da hjalp det ikke med videobevis av tyven en gang. Denne andre gangen ble den stjålet rett utfor et kjøpesenter midt på lyse dagen. Den var låst. Og svaret jeg får er at selskapet dekker ikke tyveri av el-sykler med mindre det er i en bod eller hjemme. Da vil jeg jo si at dere i prinsippet sier; Bare gå ut å stjel noen andres sparkesykkel, så lenge ingen ser deg.. ekstremt skuffende og skummelt at ingen tar dette på alvor og at en slik sak bare blir nedprioritert. Systemet fungerer åpenbart ikke.
Alltid rask svar, møter forventingene til hva forsikringen dekker og god dialog på epost.
Meldte inn en sak på reiseforsikring. Jeg la med en god forklaring og bilder av det skadde. Fikk tilbake full pris av varen uten noe mer spørsmål. Fantastisk enkel og grei prosess.
Klausul på klausul på alt. Ingen vits å ha forsikring. Dekker kun 2500 på briller, hvor kun glass koster 5000 og var under ett år gamle.
Bra opplevelser på det meste av forsikringer her. Men er litt dyrt kanskje. Rask behandling er pluss👍🏼💪🏼
Et godt forsikringsselskap viser seg når skaden har skjedd. Her fungerte alt, meget rask behandling av saken!
Lettvint skademelding, hurtig svar fra banken. Dyktig utbedrer av skade. Hurtig behandling av forsikringen. Her opplever vi og bli hørt . 👍
Noe dårlig informasjon når forsikringene blir dyrere, ser det kun i nettbanken
Her var det ikke hjelp å få når uhellet først var ute. Trodde jeg betalte for en reiseforsikring som skulle trygge meg om jeg ble frastjålet, men dette ble avvist. Så mye for å være kunde i 10 + år uten noen form for historikk!
Rask behandling og oppgjør. Byttet til Fremtind sist vinter. Spart mye penger.