Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Når uhell er ute regner man å bli trodd. Når saksbehandler insisterer på at en tredjepart skal uttale seg føler man seg liten og ikke trodd.
God informasjon og klare meldinger om gangen i behandlingen. Rask saksbehandling.
Beste behandlings forsikringen. Rask hjelp, forståelse og god veiledning til hvor og hvem man skal oppsøke for hjelp. Aldri gått mer enn 1 dag før jeg har blitt kontaktet for å få behandling innen 3-4 dager.
Anbefaler ikke dette selskapet, pga dårøig behandling med kunde, dette jeg har opplevd....
Tar ikke kontakt når du trenger hjelp og råd selv om du ber dem om å ta kontakt gjentatte ganger
Bare godt og si om Fremtind. Veldig grei saks behandling ved skade.
Jeg har betalt forsikring i over 10 år. Første skadeanmeldelse – en ødelagt stekeovn. Verdi rundt 10 000 minus egenandel på 3 000, altså potensielt 7 000 til utbetaling. Avslag, fordi skaden skyldes slitasje, gjenstanden har sine egne feil, årsaken til skaden er ukjent, og så videre. Da takker jeg for en slik "hjelp", jeg er målløs. Det viktigste er at forsikringspremien blir betalt i tide, men hvis det blir snakk om utbetaling av erstatning, dukker det opp tusen problemer.