Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Opplevde som enkelt å melde sak og fikk raskt svar på resultatet.
Jeg var svært fornøyd med saken min som ble behandlet, raskt utbetaling etter at jeg hadde meldt saken til forsikringsselskapet.
Har fått rask og god hjelp alle tre gangene jeg har hatt behov for det. Meldte saken inn via nett i et enkelt og intuitivt system. Oppgjøret kom inn på konto etter et par dager. Litt dårlig informasjonsflyt mellom Fremtind og bilverkstedet. Jeg bestilte time via nett og satte igjen bilen hos verkstedet kvelden før avtalt time. Verkstedet ringte meg opp igjen lenge etter avtalt time og lurte på hvorfor bilen min stod der. Det har vært mus i bilen min og spist i stykker et belte på en barnestol og et belte i bilen. Begge skadene ble erstattet uten bonustap og egenandel.
Hatt flere saker og de er utrolig raske å veldig greie å forholde seg til.
Jeg har altid vært fornøyd med forsikring hos Sparebank 1
-viser forståelse til kunden og å være empatisk med kunden med minst mulig skriv frem og tilbake. Jeg fikk aldri tak i takstmannen. Tilgjengeligheten er meget viktig i noen situasjoner.
Jeg er veldig fornøyd med hvordan saken min har blitt behandlet. Jeg har fått god hjelp og god service hele veien. Jeg kan sterkt anbefale Fremtind Forsikring til andre.