Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Jeg har hatt innbrudd i min godt innelåste bod i kjelleren tilhørende leiligheten jeg eier. To bunader ble stålet til en verdi av (Husflidens estimat) 27900kr. En koffert ble også stjålet for å legge bunadene ned i sikkert ,det glemte jeg å melde. Bilder av to godt avlåste dører - hoveddør og dør til bod + hengelås til min bod var ødelagt. Bunadene hang i et skap - ingen kunne se dem. Tyven hadde bare veldig flaks. Dett skjedde 22. januar 2025.
Når uhellet først er ute så er Fremtind svært tidkrevende og tungt for syke og økonomi. Det er ingen hjelp å få
Om en ønsker hjelp i bilsaker,bør en vurdere annet selskap. Andre gang en ikke får hjelp. Første gang var beskjeden at dem har kun kontortid for å bistå i uhell mandag til fredag 08-16, og dette var en lørdag. Sist nå så har en enda ikke hørt noe på fire måneder før denne mailen kom å vurdere dem. En kan være glad en har familie, venner og andre som kan stille opp å hjelpe til over hele landet. Skulle gjerne ha byttet, men enkelte forsikringer må en beholde, og dermed lettere å ha alt samlet. Når mulig, byttes det
Forsikring er ikke verdt en dritt. Våtrom ikke dekket og total fraskriving. Topp forsikring har jeg hatt i alle mine 30 voksne år og aldri brukt det til noe før jeg nå hadde behovet. Men ikke vært kunde lenge nok da min arbeidsgiver skiftet forsikringsselskap etter 11 år) for 3 år siden.. Hvor dan i alle dager skal man klare å orientere seg i forsikringsverden?? Er reine mafiaen.
Fremtind forsikring bruker ufaglært mennesker til å "bygge" opp huset etter vannlekkasje. Ikke interesseret i å rydde opp i kaoset de har laget. Man må hale ut av dem litt og litt. De spekulerer i å bruke lengst tid på å svare og gjøre noe som helst, bevisst for å få oss forsikringstakere til å gi opp. Har måttet bruke advokat og det ser ut til å gå til retten. Er svært skuffet over oppførselen deres i en vanskelig tid for en famile på 5.
God oppfølging av selskapet,er godt fornøyd. Hertz kan bli mye bedre, og er ikke fornøyd med dem.
Veldig bra. Kan ikke få det til på en smidigere måte