Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Jeg opplever når jeg har vært i kontakt med Fremtind å alltid bli tatt utrolig god imot ! For meg er det pr dato aldri aktuelt å bytte forsikring !!👏👏👏
Enkelt og greit skadeskjema å fylle ut, rask saksbehandling, og utbetaling til konto innen få dager. Veldig fornøyd.
Jeg kjøpte en bolig og reklamerte på gulvet. Fremtind har bistått i den forbindelse. Jeg har fått den hjelpen jeg må kunne forvente og veldig raskt og vennlig.
Rask og kundevennlig behandling av sak. Sendte inn skadeskjema og fikk greit svar tilbake med det samme. Ikke noe å klage på.
Har hus, innbo, reise og bil forsikring der, det er alt for dyrt og jeg er lo medlem også, men skal nå bytte til frende og spare meg en god slant i året.
Veldig fornøyd med Fremtind bilforsikring. Eneste selskap jeg fant som kunne tilby både Grønt kort OG Kasko for kjøring i Tyrkia - viktig for oss når vi skulle på biltur dit.
Kjapt og effektivt behandlet. Verkstedet hadde kontakten med Fremtid, og oppgjøret var som avtalt.