Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Merket en negativ endring da DnB overførte sine forsikringskunder til Fremtind. De fleste kundebehandlere er ok når man snakker med dem, men mange er arrogante. Når skade oppstår svikter de totalt. Ble påkjørt av en forvirret person som ikke engang kunne sin egen adresse, men fikk likevel skylden fordi det var "vanlig" prosedyre. De er helt døve for argumenter og fakta og kun ute etter å begrense hav de skal dekke.
Absolutt ikke til å anbefale Betalt for min forsikring i flere år, men de eneste 2 gangene jeg var uheldig fikk ingen erstatning. 1. gang var på grunn av en feil i beskrivelsen av elsparkesykkelen og 2. ganen var knust mobilskjerm som de vil at elkjøp skal bytte, men det skulle ta minimum 2-4 uker i følge 3 elkjøp butikker. Dette var ikke aktuelt da jeg er helt avhengig av mobilen i hverdagen. Brtalte 2 tusenlapper til en butikk og da mobilen var klar til bruk i underkant av 2 timer.
Du føler at selskapet ønsker så absolutt å være best…..
Anbefales, god pris og gode vilkår. Veldig fornøyd
Etter påkjørsel ble sak innmeldt og raskt avklart, slik at bilen kunne bli reparert uten at jeg som kunde var usikker på kostnadene.
Har alltid fått hjelp på en grei og ryddig måte. Oppgjør på skade har gått uten problemer.
Pålitelig og gode saksbehandlere. Rask behandlingstid. Effektiv