Meny

Fremtind Forsikring omtaler og erfaringer

SKRIV OMTALE
Gå til Fremtind Forsikring
4,0/5
Bra
Kundetilfredshet
Bra
Kundeservice
Bra
Skadeoppgjør
Bra
5
av 20 innen
skadeforsikring
76%
anbefaler
Fremtind Forsikring

"Fikk gode råd på reisen da toget til flyplass var mye forsinket"

Omtale om Fremtind Forsikring skrevet av Sidsel T for 05.10.2022 18:55

Fremtind Forsikring har totalt 16448 omtaler på Bytt.no
PÅ EN SKALA FRA 1 TIL 5
Hvor fornøyd er du med Fremtind Forsikring?
Sidsel T
Kundetilfredshet
Kundeservice
"Fikk gode råd på reisen da toget til flyplass var mye forsinket"

Manglet oppdatert telefon nummer, vil gjerne ha et kort med nummer til oppbevaring i lommebok, mye annet å tenke på i en akutt situasjon.

Bytt.no
"Fikk gode råd på reisen da toget til flyplass var mye forsinket" skrev Sidsel T om Fremtind Forsikring

Har du en tilsvarende erfaring med Fremtind Forsikring?
Gjør som Sidsel T og over 60 000 andre norske forbrukere: Skriv en omtale om Fremtind Forsikring du også og del dine erfaringer!

Ingen registrering nødvendig, helt anonymt og tar kun 1 minutt!

Bjørn S
Kundetilfredshet
Kundeservice
Skadeoppgjør
"Fornøyd"

Ble godt tatt imot av saksbehandler. Lyttet og stolte på verdi takst av gjenstander. Fikk selfølgelig alders fradrag, som ventet.

Kristian
Kundetilfredshet
Kundeservice
Skadeoppgjør
"Rask og god service, hurtig saksbehandling og raskt skadeoppgjør"

Har hatt alle mine forsikringer i Sparebank1/Fremtind nå siden 2007. De gangene jeg har hatt behov for forsikringen har saksbehandling vært gjennomført raskt, og forsikringspenger raskt på konto. Da kloakkpumpeanlegget husstand er tilkoblet måtte repareres for en kostnad på 15-20000 per husstand, var Sparebank1/Fremtind ett av få selskaper som godkjente dette som del av husforsikring. Har hatt bruk for kjeledyrforsikringen 2 ganger, også her upåklagelig oppfølging og service. Jeg kommer aldri til å skifte forsikringsselskap.

Kundetilfredshet
Kundeservice
Skadeoppgjør
"Veldig bra oppfølging!"

Fikk god hjelp og kjapt oppgjør. Opplevde at nettsiden deres var enkel å bruke. Da saken var godkjent var det bare å levere hos Eplehuset. Supert!

Kristina D. S
Kundetilfredshet
Kundeservice
Skadeoppgjør
"Bra service"

Hadde ein skademelding som ble behandlet på ein hurtig og effektiv måte, veldig fornøyd

Fremtind Forsikring har totalt 16448 omtaler på Bytt.no
Søk Bytt.no
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR