Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Rask skadebehandling og raskt oppgjør er ordene som dekker min erfaring med Fremtind. God dialog med selskapet både på mail og telefon.
Det er nå et halvt år siden vi fikk og meldte vannskade og selve utbedringene på huset er i orden, men vi mailer enda om innbo og få tusenlapper. Det tar flere uker mellom hver gang jeg får svar på mail, og det svares bare på halvparten av spørsmålene, i den grad at det virker som saksbehandler ønsker at jeg skal gi opp. Vi har fått delutbetalt tre eller fire ganger etter at jeg har stilt spørsmål om hvorfor ikke det og det ble dekket, og jeg begynner å tro at det er bevisst taktikk for at man skal slutte å spørre og si seg fornøyd.
Alt gikk sømløst fra skaden oppstod, oppfølging og informasjon underveis, til sluttoppgjør - veldig fornøyd
De avslår nettopp det min overprisede forsikring skal dekke, nemlig plutselig oppstått skade og får det til å høres ut som en gradvis oppstått skade. De svarer bare overfladisk og lukker saken. Det eneste positive er at de bare lukker saken raskt. Jeg fikk et fortrolig svar på mail og ikke noen varsel om melding i applikasjonen deres. Fant ut om avslutning av sak pga sms om denne undersøkelsen.
Gikk flere uker å få svar pr mail. Hyggelige mennesker som jobber der, men det ble for lenge å vente. Slitsom prosess når det tar to uker bare å få svar på et spørsmål ! Da går tiden.. Vurderer skifte forsikringsselskap etter denne saken fordi jeg ønsker et firma som følger meg opp innen rimelighetens grenser og ikke lar meg vente i evigheter som Fremtind gjorde. Tungvint.
Ring kundesenteret først dei var ikkje noko hyggelig og vil ikkje hjelpe meg Fikk bare i svar forskinga min dekket ikkje sånt Så reise ned til sparebanken 1 avdeling Ølen fikk eg kjempe bra hjelp der kordan eg sku gå fram i denne forsikring saken og da gjekk ting veldig fort og ryddig
God oppfølging. Raskt og effektivt. Anbefales på det varmeste.