Tryg Forsikring opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Erfaring med tryg er veldig bra men det du må betale for forsikring er for høg
Tusen takk for tilbakemeldingen! 😊 Så hyggelig å høre at du har gode erfaringer med Tryg. Vi har samtidig forståelse for at pris spiller en viktig rolle, og vi ønsker å tilby løsninger som gir god verdi. Du er hjertelig velkommen til å ta kontakt med oss – vi ser gjerne på om det finnes muligheter for å tilpasse forsikringene dine bedre etter behov og budsjett 😊
Har gode erfaringer men ble litt dyrere en andre så derfor byttet jeg
Takk for at du deler erfaringen din med oss, Ronny! Så bra å høre at du har hatt gode opplevelser 😊 Vi forstår godt at pris er en viktig faktor når man velger forsikring. Samtidig jobber vi kontinuerlig med å tilby gode og konkurransedyktige løsninger til kundene våre. Skulle det bli aktuelt for deg å vurdere oss igjen senere, er du alltid hjertelig velkommen tilbake!
Helt topp er kjempefornøyd med Tryg og Riis bilglass takk til dere begge.
Hei John! Alltid hyggelig når kunder tar seg bryet om å legge igjen en trivelig tilbakemelding 😊 Takk for det, og takk for at du velger oss. Ha en fortsatt god dag 🎉
Rask og kort behandlingstid. Ikke behov for konsutasjon.
Hei Stian! Takk for tilbakemeldingen din, det setter vi pris på 😊 Ønsker deg en strålende tirsdag videre!
Som mangeårig kunde har det dessverre blitt en del saker opp gjennom årene, men så langt jeg kan huske, er alle disse blitt med full tilfredshet. I høst var vi en gjeng som gikk gjennom forsikringene våre, og vi som hadde Tryg via Utdanningsforbundet, kom gunstigst ut rent prismessig.
Tusen takk for at du deler erfaringen din med oss! Det betyr mye å høre at du som mangeårig kunde har opplevd at sakene dine har blitt håndtert på en måte du er fornøyd med. Så hyggelig at vi kom godt ut prismessig da dere sammenlignet forsikringer – det er akkurat slik vi ønsker at kundene våre skal oppleve oss 😊 Vi setter stor pris på tilliten din, og er her for deg også fremover! 😊
Vi leverte bilen med skade i frontruta, dagen etterpå kunne vi hente bilen igjen. Sømløst oppgjør 👌🏻
Hei Mia! Takk for at du deler opplevelsen din! 🙌 Veldig hyggelig å høre at det gikk raskt og smidig – akkurat slik vi ønsker at det skal være når uhellet først er ute. Kjør trygt videre!
Ikke hatt problemer i min kontakt med Tryg, hyggelig! Derfor er det ingen grunn til ikke å gi beste karakter her. Det er vel bare hvis det er misnøye med noe, at selskapet kan gå inn og endre sin policy ovenfor kunder. Hvis Tryg altså ønsker å "forbedre seg" i den retning kunden ønsker... Lykke til, KI-roboter, i en verden preget av egoisme og grådighet, å prøve og manøvrere i det farvannet som venter dere... Hormuzstredet blir som havblikk i Oslofjorden.
Hei Harald! Takk for at du deler opplevelsen din – og for tilliten! 🙌 Veldig hyggelig å høre at du er fornøyd. Du har også et godt poeng: det er ofte gjennom tilbakemeldinger at vi kan bli enda bedre, og derfor er det ekstra verdifullt at kunder som deg sier ifra – både når noe fungerer og når det kan forbedres. Vi tar det med oss videre!