GlobalConnect opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Nett faller ut veldig ofte, det gjør at å høre radio eller se på tv (streaming) er vanskelig, kan nok hende vi bytter til bredbånd
Jeg er fornøyd og nett et stabil kan vurdere prisen litt lavere
Til å begynne med fungerte nettet kjempebra men etter siste påkoblingene i området opplever jeg treghet og til tider at signalet blir borte for så å komme igjen. Har maks hastighet som er 1000/1000 men det som blir levert er langt under den hastigheten. Syns også prisen begynner å bli høy i forhold til det vi får levert. Vurderer å si opp og gå over til mobilt bredbånd fra annen leverandør.
Opplever generelt veldig god og stabil dekning ved bruk av fiber. Eneste problemet har vært ruter/mesh-enheter fra Zyxel som hverken undertegnede eller ansatte ved GC har klart å løse. Måtte gå tilbake til gamle rutere, og fungerer akkurat som det skal igjen. Generelt er jeg veldig fornøyd med Global Connect.
God og stabil internet med bra hastighet. Svært sjelden nedetid. Fort oppe igjen.
Det er dårlig nett som henger og hakker da jeg ser på tv og nettverk på pc'n faller ut og er ustabilt.
Erfaringene har stort sett vært positive, men jeg er kritisk til dårlig informasjon knytta til evt overtaking fra Telenor, som to kvelder Bjartveien vært på døra om å inngå avtale med dem