Fremtind Forsikring opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Norges beste på skadebehandling og oppgjør! Fremtind hjalp oss i tillegg når boligkjøperforsikring hos annet selskap ikke leverte forventet hjelp og service.
Ok forsikringsfirma. Har ingenting å utsette på det.
Billig og grei forsikring. Raskt oppgjør. God bonus på dyreforsikring pga ikke hatt behov for å bruke innboforsikringen.
Når først uhellet er ute får man kjapp og god hjelp! Anbefales!
Jeg kan ikke klage.Vi er kunde i 13 år.Veldig fornøyd.
Hørte kun på takstman og ikke meg som kunde. Var ikke vits og klage, de kommenterte ikke min uttalelse engang.
De er flinke til å følge opp om du tar kontakt. De er konkurransedyktige på pris.
Et forsikringsselskap som ikke er der når du trenger det. Hva er vann? Hva er fukt? Hva er uhell og hvorfor dekkes ikke det? Jeg forstår ikke hvordan disse begrepene brukes av et forsikringsselskap. Kommer til å bruke mine nå dyrekjøpte erfaringer til å undersøke andre, og bedre løsninger, og skal prøve å ikke gremme meg for tusenlappene jeg har sendt deres vei i åresvis.
God oppfølging og behandling av min sak😃👍Rask tilgang til behandling etter fremlagte helseforsikring og en god oppfølging fra forsikringsselskapet for å sjekke at riktig behandling ble gitt.
Kjapp responstid. God kundeservice. Solid. Anbefales!
Den forsikkeringen bry ikke seg om kundene, man bare får avslag. Jeg sjeldne eller nesten aldri søkte erstatning i disse flere årene med Fremtidens reise forsikkeringen. Den siste er noe speseill med mitt liv og noen skade er konsekvensen. Jeg søkte og fikk avslag umidlerbart.
Fikk ikke hjelp eller forståelse i saksen og manglende kompetanse hos saksbehandler.
Alle forsikringsselskaper er gode når man ikke trenger dem, men kan bli vrange når de trengs. Uansett har Framtind vært gode. Vært kunde siden 1985.
Positiv med svar innen kort tid på den aktuelle saken. Til nå kun positive svar, noe som gjør det lettere å ivareta dyrets helse, noe som er svært viktig for oss.
Rask behandlingstid.Men litt lite på refundering i penger, kontra handel i butikk.
Verste forsikringsselskap jeg noen gang har vært ute for. Lang svartid på mail og telefon. Dårlig erstatningsoppgjør.