Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Fikk pengene på konto dagen etter samtale med hyggelig, dyktig saksbehandler. Forslag til forbedring : det var lang ventetid på tlf, men flott å kunne bli oppringt. Kanskje noe enklere skjemaer for seniorer, men er nok rimelig subjektiv her:)
Dritt at de vurderer det slik at nåværende tlf er for dårlig til å redde. Vil ikke gjøre noe
Jeg fikk ikke halvparten av det som jeg hadde regnet med.får ikke de tingene til den summen jeg fikk.veldig dårlig.
Gir ikke opplysninger om de endringer de gjør i forsikringen. Det gjøres endringer i forsikringene uten at det orienteres om hvorfor det gjøres-
Jeg har heldigvis ikke tidligere hatt behov for å benytte vår reiseforsikring. I sommer ble jeg utsatt for tyveri i utlandet. Min kontakt med Fremtind var både problemfri og informativ. Særdeles rask saksbehandling. Flott.
Hurtig og presis saksbehandling,skadeskjemaet kan bli bedre
Ikke spesielt billig. Vanskelig å nå. Sjekk andre før du bytter.