Tryg Forsikring opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Uforutsigbar på pris. 25% oppgang på pris etter nok et skadefritt år er noe drøyt.
Når jeg har måtte bruke forsikringen har jeg fått god hjelp.
For dyrt bilforsikring. Har en bil fra 2013 og betaler 9000 kr i år. Synes det er veldig mye penger for forsikring. Håper jeg kan få en bedre tilbud.
Har ingen erfaring om skadeoppgjør, siden eg ikkje har hatt noko skade.
Jeg er godt fornøyd med service, men usikker på om jeg har billig forsikring på bil.
God på skadebehandling. Snar utbetaling. Problemer med fakturering sist sommer. Regning enda man har autogiro.
Har ikke hatt andre kontakter enn salgsprossessen.
Jeg har alltid hatt et ryddig forhold til Tryg forsikring. Denne henvendelsen er bare for å sjekke om de opprettholder konkurransedyktige priser.
Grei hjelp ved behov. Grei diskusjon og greit oppgjør. Eventuelt skifte vil bare skje ved en betydelig prisreduksjon.
Har hatt en husskade med veldig greit oppgjør og behandling.
Stor prisøkning ved fornyelse etter en stor reduksjon forrige år.
I tillegg til uforståelig økning av premien, tar det lang tid å få svar på mail, har ikke registrert/svarer ikke på flere av mine spørsmål på "Mine sider". Premieøkningen blir forklart med "ei samla vurdering" i sept. 2016, som jeg ikke får innsikt i. Lite intr. i å gi noe nytt tilbud. Mangelfull skadestatistikk. Har vært totalkunde i minst 10 år.
Rask reaksjon på henvendelser. Har fått gode tilbakemeldinger.
Har ingen dårlig erfaring med Tryg, selskapet er helt greit, men det er sunt å bytte.
De har ikke oversikt. Melder du en endring blir det aldri mer riktig. Elendig kundeservice. Lokkepriser og dårlige på oppgjør. Vært kunde 10 år. Har hatt null skader. Men likevel opplevd veldig mye rot. Du bør ikke velge Tryg.
Helt Ok, er hørselshemmede, og blir ofte kontaktet via tlf og får ikke svar/informasjon som jeg trenger.