Sammenlign. Bytt. Spar.
HUS & HJEM
BEDRIFT & BORETTSLAG
MIN BYTT
BYTT.NO
Oversikt Omtaler Tjenester Mer ⋮ Skriv
Oppdatert lørdag 6. juni
Tryg Forsikring
3.2
1 766 verifiserte omtaler

Tryg Forsikring omtaler og erfaringer

Positiv trend

Tryg Forsikring opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.

Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.

Klikk for detaljer

3.2
Middels
1 766 verifiserte omtaler
Kundetilfredshet
Kundeservice
Skadeoppgjør
#17
Dårlig
Tryg Forsikring er rangert
#17 av 26 skadeforsikringer
43%
Middels
43% anbefaler Tryg Forsikring
til venner og kjente. Gjør du?
POPULÆRT 🔥
Få tilbud på forsikring
Få tilbud på forsikring
Motta tilbud på dine forsikringer fra flere selskaper. Helt gratis og uforpliktende!

Utforsk 1 766 omtaler om Tryg Forsikring

FILTRER OMTALER
433
305
260
202
566
SORTER OMTALER
SORTER ETTER HENDELSE
SORTER ETTER OPPLEVELSE
Du leser nå én spesifikk omtale om Tryg Forsikring
Tryg Forsikring har 1 766 verifiserte omtaler på Bytt.no

Verste forsikring jeg har hatt, lurerig!

Omtale av  Hayat A

Gjorde ikke jobben som burde gjorde gjorde en veldig dårlig jobb hos meg måtte også betale en del penger fra min lomma, tok lån. Anbefales ikke i det hele tatt, mine venner og familie har byttet forsikringen hos trygg siden

Tar 2 minutt
På en skala fra 1 til 5
Hvor fornøyd er du med Tryg Forsikring?
Tar 2 minutt
5
4
3
2
1

Best på pris, service og fleksibilitet 🌞

Omtale av  Haavard

Abselutt beste pris hos Tryg, men viktigst er god og hyggelig fleksibel service 🌞

Rett og slett trygg forsikring.

Omtale av  Amir J

Bra dekning til god pris. Rask og hyggelig svar når man ringer.

Mange kokker og mye søl

Omtale av  Camilla

Har en pågående sak angående vannskader, som ingen i Tryg virker å ha oversikt over. Saken gjelder både bygg og innbo. Tryg har benyttet en ekstern takstmann, et eksternt firma til å rive og tørke vegger og gulv og et tredje firma til å rive og bygge opp igjen bad. Vi har ingen kontaktperson i Tryg å kontakte når noe stopper opp. Og vi må høre på at de eksterne firmaene diskuterer riving og regninger til elektrikere seg imellom. Vi får ingen svar på det vi legger inn i portalen. Vi har mange naboer med tilsvarende skader som er ferdig eller nesten ferdig med oppbyggingen igjen. Alle disse benytter andre forsikringsselskap. Hos oss er det mange uker med jobb igjen, og ikke engang rivingen er ferdig utført. Eneste grunnen til at jeg ga 2 stjerner og ikke en er at vi har fått oppgjøret på innboet. Der hadde vi en annen innleid takstmann som gjorde en grundig jobb og holdt oss informert hele veien.

Kundebehandling

Omtale av  Mette

Svarer ikke på mailer vi sender og får ikke tak i en kundebehandler på telefon

Få tilbud på forsikring
Få tilbud på forsikring
Sammenlign tilbud på forsikringene dine - få tilbud fra flere selskaper helt gratis!
Få tilbud
Få personlig tilbud Helt uforpliktende

BEDRITENT SELSKAP. SVINDLERE

Omtale av  Erik K

Styr unna Tryg!! De er helt ræva på oppgjør og kundeservice Jag har holdt på i over 2År med å få oppgjør på reiseforsikring etter dødsfall i nærmeste familie. De svarer ikke på mail engang. Tryg... Gir ny betydning på forsikringssvindel. Det er svindel det de driver med. Jeg leverer nå anmeldelse til økokrim.

Bør ikke være førstevalget

Omtale av  Astrid B. J

Di er bra så lenge man ikke trenger hjelp av dem...når alt bare blir trekt automatisk og alt går sin gang....men den dagen man trenger hjelp så har man plutselig ikke forsikring for akkuratt det .....det slår aldri feil.....vanskelige er dem også

Tryg Forsikring har 1 766 verifiserte omtaler på Bytt.no
Les hva kundene til Tryg Forsikring mener

Tryg Forsikring

Har tilegnet profilen
Tryg Forsikring deltar på Bytt.no

Tryg Forsikring har tilegnet sin profil på Bytt.no og kan derfor svare på omtaler og invitere sine kunder til å dele erfaringer.

Alle bedrifter kan gratis tilegne sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Besvarer omtaler
Tryg Forsikring besvarer omtaler

Tryg Forsikring har de siste 12 månedene besvart omtaler fra sine kunder for å løse problemer, besvare spørsmål eller vise takknemlighet.

Alle bedrifter kan gratis besvare omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Innhenter omtaler
Tryg Forsikring ønsker tilbakemeldinger

Tryg Forsikring benytter Bytt.no sine invitasjonssystemer for å innhente omtaler - enten de er negative eller positive.

Alle bedrifter kan gratis innhente omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Har ingen utmerkelser
Tryg Forsikring har ingen utmerkelser

Det er foreløpig ikke registrert noen utmerkelser på Tryg Forsikring

Oppdag nye selskaper i samme bransje

Sammenlign tusenvis av tjenester
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR