Sammenlign. Bytt. Spar.
HUS & HJEM
BEDRIFT & BORETTSLAG
MIN BYTT
BYTT.NO
Oversikt Omtaler Tjenester Mer ⋮ Skriv
Oppdatert torsdag 4. juni
Å Strøm
3.0
367 verifiserte omtaler
Å Strøm blir Vibb
Å Energi samler sine to strømselskaper i privatmarkedet, Å Strøm og Vibb. Alle Å Strøm-kunder blir overført til søsterselskapet Vibb.
Klikk her for å gå til Vibb.

Å Strøm omtaler og erfaringer

Ingen trend

Å Strøm har ikke nok data til å bli vurdert.

Klikk for detaljer

3.0
Middels
367 verifiserte omtaler
Kundetilfredshet
Kundeservice
Brukervennlighet
#43
Middels
Å Strøm er rangert
#43 av 83 strømselskaper
56%
Middels
56% anbefaler Å Strøm
til venner og kjente. Gjør du?
POPULÆRT 🔥
Få tilbud på strøm
Få tilbud på strømavtale
Sammenlign gode tilbud på strøm skreddersydd til din bolig!

Utforsk 367 omtaler om Å Strøm

FILTRER OMTALER
137
68
35
25
102
SORTER OMTALER
SORTER ETTER HENDELSE
SORTER ETTER OPPLEVELSE
Du leser nå én spesifikk omtale om Å Strøm
Å Strøm har 367 verifiserte omtaler på Bytt.no

Grei pris og grei fakturering

Omtale av  Torstein O. H

Ikke som mange såkalte konkurrenter som f.eks. AGVA som flytter deg til en dyrere avtale etter kort tid. Her ser det ut til at en avtale er en avtale. Når jeg skriver såkalte konkurrenter er det fordi, de alle kjøper inn til samme pris, leverer nøyaktig samme vare og leverer varen på samme måte. Dette er egentlig ikke et marked, men en mulighet til å lage "kreative" fakturaer for å lure oss konsumenter.

Tar 2 minutt
På en skala fra 1 til 5
Hvor fornøyd er du med Å Strøm?
Tar 2 minutt
5
4
3
2
1

kjempefornøyd

Omtale av  Irene S

Tommel opp. Alltid rask og god service. Anbefales på det varmeste

Fornøyd kunde i LOS

Omtale av  Lmichel L

Er fornøyd med LOS og kommer ikke til å bytte. Har spot digital og forutsigbar. Gammelt hus og fyrer med ved men bruker en elektrisk ovn på morgenen. Er fornøyd kunde men må jo si at jeg ikkd er enig med regjeringen som sender all strøm til Europa for strømprisene er tredoblet på ett år etter de siste kablene kom. Men det er ikke LOS sin skyld.

Stabil og bra strømleverandør

Omtale av  Alf

Har ikke hadt problemer med Los som strømleverandør

Pålitelig

Omtale av  Hanne

Her blir du ikke lurt. Eneste en muligens bør passe på er om en virkelig trenger alle tilleggsavtalen en kan bestille.

Få gode tilbud på strøm der du bor
Få gode tilbud på strøm der du bor
La selskapene konkurrere om å gi deg best pris, og sammenlign gode tilbud på strøm skreddersydd til din bolig!
Få tilbud
Tar kun 2 min Selskapene konkurrerer

har gode erfaring med los

Omtale av  Poul A. J

jeg føler at der ikke er noget lureri, men at los prøver at være åben og ærlig

Dyr avtale

Omtale av  Espen

Dyr avtale, skummer fløten for de eksisterende kundene. må nok bytte til spot pris

Svar fra Å Strøm
08.11.2021 13:02

Hei Espen, Takk for din tilbakemelding! I LOS tilbyr vi flere forskjellige strømavtaler. Alle våre avtaler og tjenester er tilpasset ulike behov - noen ønsker å følge strømbørsen time for time, andre ønsker mindre risiko og mer forutsigbarhet i strømprisen sin og noen ønsker en heldigital løsning. Som Norges 3. største strømleverandør så ønsker vi å være en troverdig og pålitelig strømleverandør. Det finnes mange ulike avtaler og tilbud på markedet, noe som fort kan gjøre det vanskelig å velge den beste avtalen. I LOS fokuserer vi på langsiktige avtaler med vilkår som er gunstige over tid, og vi ønsker å gjøre det lett å velge slik at man heller kan bruke tiden på andre ting enn strøm. Vi ønsker gjerne at du tar kontakt med oss på e-post: [email protected] eller telefon: 38608500 slik at vi kan se nærmere på hvilken avtale som er best for deg. Ønsker deg en riktig fin dag! Hilsen Maren - LOS

Å Strøm har 367 verifiserte omtaler på Bytt.no
Les hva kundene til Å Strøm mener
Har tilegnet profilen
Å Strøm deltar på Bytt.no

Å Strøm har tilegnet sin profil på Bytt.no og kan derfor svare på omtaler og invitere sine kunder til å dele erfaringer.

Alle bedrifter kan gratis tilegne sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Besvarer ikke omtaler
Å Strøm besvarer ikke omtaler

Å Strøm har de siste 12 månedene ikke ønsket å kommunisere med sine kunder for å løse problemer, besvare spørsmål eller vise takknemlighet.

Alle bedrifter kan gratis besvare omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Innhenter ikke verifiserbare omtaler
Å Strøm henter ikke inn tilbakemeldinger

Å Strøm benytter ikke Bytt.no sine invitasjonssystemer for å innhente omtaler - enten de er negative eller positive.

Alle bedrifter kan gratis få tilgang til verifiserte invitasjonsmetoder på Bytt.no. Det sikrer i større grad at omtalene bedriften innhenter er ekte og styrker troverdigheten. Les mer om bedriftsportalen her.

Har ingen utmerkelser
Å Strøm har ingen utmerkelser

Det er foreløpig ikke registrert noen utmerkelser på Å Strøm

Oppdag nye selskaper i samme bransje

Sammenlign tusenvis av tjenester
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR