Bank Norwegian har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
De hadde ikke tid til å høre på meg, og de anbefalte meg å ringe og søke i andre banker. Takk, jeg fant en bank med 5 % billigere rente.
Dette her er vel sykeste som finnes!!! Vanvittig de gjør akkurat som de vil. Skrur opp lånet 2700 -så til 3200 og nå 4000. Mindre er igjen betale mere skrur de opp. Fatter ikke er lov drive på denne måten her!!! Aldri mere dem el andre mafia virksomhet
Har brukt Bank Norwegian kortet i mange år, nærmere 10. Så lenge man betaler i tide, er dette det beste kredittkortet som finnes. Anbefaler først å lese om kortet før man skaffer seg et. Perfekt til utenlandsreise og til daglig bruk i Norge. Appen fungerer bra og er oversiktlig.
Hvorfor kan ikke forfalt/betalt betalt faktura på kreditkort vises på riktig dag (15nde i mnd)?
Har hatt kredittkortet i flere år, utrolig fornøyd med å bruke dette på reise, fri uttak i minibank uten at rente løper med en gang er en lifesaver i billigere land. Har også blitt skimmet (kortet kopiert) 2 ganger og Bank Norwegian har vært utrolig effektive på å få sendt ut nytt kort, uansett hvor i verden jeg er. Ble også svindlet av et mopedutleie sted, selv her fikk jeg støtte av banken i reklamasjon som jeg vant hos Visa. Har også brukt sparekontoene deres en stund, god rente og fri uttak, kan til og med betaler regninger med sparekontoen. Anbefales på det sterkeste.
Grei rente på innskudd med i praksis ingen begrensninger på antall uttak. I tillegg en utmerket nettløsning. Oversiktlig og enkel å navigere på
Er veldig fornøyd med kredittkortet fra Bank Norwegian. Poengene og cashbacken er grei nok de, men grunnen til at jeg valgte kortet er tannhelseforsikringen. Fikk kortet i september i fjor og kjøpte forsikringen i oktober, og i april i år fikk jeg plutselig bruk for forsikringen. Forsikringen dekket alt etter vilkårene, skademeldingen tok et par dager på å bli behandlet, så tok det en ukes tid før refusjonen var betalt. Sparte rundt 9-10 000kr etter man har trukket fra egenandel (500kr pr skademelding) og årspremien. Vil anbefale å lese vilkårene, sånn man vet hva som dekkes før man kjøper forsikringen. Det eneste jeg syntes var dumt var at pengene ble utbetalt til kredittkortet. Jeg betalte ikke tannlegefakturaene med kredittkortet i første omgang, og det skal være mulig å få refusjonen utbetalt til vanlig bankkonto. Men men!