Meny

Bulder omtaler og erfaringer

4,0/5
Bra
Kundetilfredshet
Bra
Kundeservice
Bra
Rådgivning
Bra
1
av 117 innen
dagligbank
79%
anbefaler
Bulder

"God rente. Tullete innlogging"

Omtale om Bulder skrevet av Lassaron for 05.01.2021 15:06

Bulder har totalt 780 omtaler på Bytt.no
PÅ EN SKALA FRA 1 TIL 5
Hvor fornøyd er du med Bulder?
Lassaron
Kundetilfredshet
Vurderer å bytte selskap
"God rente. Tullete innlogging"
3 syns denne omtalen er nyttig

Bulder Bank tilbyr lav rente og justerer den automatisk ned etter belåningsgrad. Veldig bra! Krever at du bruker fingeravtrykk for å logge inn. Foretrekker Bank ID. Tullete å ikke tilby annen innlogging. Fingeravtrykk er langt mindre sikrere enn Bank ID.

Svar fra Bulder
12.01.2021 19:46
Hei Lassaron, Under innstillinger kan du bestemme hvor ofte du vil identifisere deg. "Minst mulig, "Av og til" eller "Hver gang". Vi bruker Bank ID til aktivering av enheten første gang du logger inn får å sikre din enhet. Etter det trenger du bare en biometrisk innlogging (Finger eller fjes). Det gjør vi får å gjøre din innlogging rask og sikker 💨🔐 Hilsen gjengen i Bulder Bank
Bytt.no
"God rente. Tullete innlogging" skrev Lassaron om Bulder

Har du en tilsvarende erfaring med Bulder?
Gjør som Lassaron og over 60 000 andre norske forbrukere: Skriv en omtale om Bulder du også og del dine erfaringer!

Ingen registrering nødvendig, helt anonymt og tar kun 1 minutt!

Eva H. F
Kundetilfredshet
Kundeservice
Rådgivning
"Enkelt å bytte!"
1 syns denne omtalen er nyttig

Beste følelsen å skifte til BB. Vi som kunde har kontrollen på eget boliglån for første gang. Hatt boliglån i snart 26 år. Med BB kan vi ordne alt selv. Har vi spørsmål er kun BB en chat borte!:) Stor fornøyd med deres app! Beste som finnes:). Tusen takk til BB som lar kunden styre alt selv med ekstra innbetaling, oversikt over mnd innbet, årlig innbet, synlig rente og ikke minst verdi på boligen til en hver tid! Anbefaler BB på det varmeste.

Kundetilfredshet
Kundeservice
Rådgivning
"Enkelt og bytte til et billigere boliglån."

Enkelt å bytte, god hjelp fra en hyggelig kundeservice. Enkelt å betale ekstra ned på boliglånet og topp med hyppig oppdatering av antatt boligverdig.

Kundetilfredshet
Kundeservice
Rådgivning
"Fleksibel og rimelig"

Fleksibel bank der du ordner det meste selv. Veldig greit å ha lån i denne banken pluss å bruke den til daglige gjøremål.

Kundetilfredshet
Kundeservice
Rådgivning
Har byttet selskap
"Føler meg litt som en pilotbruker for banken"
4 syns denne omtalen er nyttig

Relativt billig lån, men appen og rutiner er uferdig. Føler meg som en pilotbruker for dem i en uferdig APP.

Svar fra Bulder
12.01.2021 19:47
Hei Espen, Vi har jobbet hard med å få basisfunksjoner på plass samt noen ekstraordinære ting (som månedlig verdivurdering av dine boliger, pengebruk og snart håndtering av dine kvitteringer), men er veldig interessert i å ta dine innspill med. Send gjerne mail til [email protected], så vi kan forbedre de "uferdige" ting 🙌 Hilsen gjengen i Bulder Bank
Bulder har totalt 780 omtaler på Bytt.no
Søk Bytt.no
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR