Sammenlign. Bytt. Spar.
HUS & HJEM
BEDRIFT & BORETTSLAG
MIN BYTT
BYTT.NO
Oversikt Omtaler Tjenester Mer ⋮ NETTSIDE
Oppdatert torsdag 4. juni
Bulder
2 393 verifiserte omtaler

Bulder omtaler og erfaringer

Nøytral trend

Bulder opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.

Klikk for detaljer

4.3
Bra
2 393 verifiserte omtaler
Kundetilfredshet
Kundeservice
Rådgivning
#5
Utmerket
Bulder er rangert
#5 av 104 dagligbanker
84%
Utmerket
84% anbefaler Bulder
til venner og kjente. Gjør du?
POPULÆRT 🔥
Sjekk hvor mye du kan spare
Sjekk hvor mye du kan spare
Bruk 2 minutter på å sammenligne ditt boliglån mot de beste på markedet, og se hvor mye du kan spare med en lavere rente.

Utforsk 2 393 omtaler om Bulder

FILTRER OMTALER
1 552
401
142
102
196
SORTER OMTALER
SORTER ETTER HENDELSE
SORTER ETTER OPPLEVELSE
Du leser nå én spesifikk omtale om Bulder
Bulder har 2 393 verifiserte omtaler på Bytt.no

Enkelt og lettvint

Omtale av  Lisbeth

Enkelt og lettvint å søke om lån og lett å få kontakt med kunderådgiver om man trenger hjelp eller lurer på noe

Tar 2 minutt
På en skala fra 1 til 5
Hvor fornøyd er du med Bulder?
Tar 2 minutt
5
4
3
2
1

Bulder Bank

Omtale av  Jon L. S

Er veldig fornøyd med Bulder Bank. Overgangen til banken har gått uten problemer. Fornøyd med kommunikasjonen underveis, og appen er lett å bruke og oversiktlig. Mindre utgifter i mnd er jo også en bonus 🤗

Endelig en bank for oss godt voksne, unge til sinns

Omtale av  Paul S

Vi valgte Bulder Bank da vår nå nedlagte Danske Bank ville sende oss til enda en forretningsbank, og er i dag storfornøyd. Endelig en intuitiv moderne banktjeneste som virker for oss som liker å stelle med egne finanser. Vi har følt å kommet «hjem» etter byttet.

Bulder bank - innovativ og nytenkende

Omtale av  Kirsti

Innovativ mobilbank, oversiktlig og brukervennlig. Gode oversikter og lett å følge med på egen økonomi. Gode renter på sparekonto og fin oversikt over boliglånet. Årlige muligheter for kundeutbytte.

Kan ikke søke opplåning uten samtykke fra ektefelle selv om boligen er mitt særeie!

Omtale av  Napad

Er kunde ett år nå. Veldig fornøyd så langt! MEN… Utklipp fra Bulder.no ‘’Det mest vanlige for samboer og ektefeller er å søke om et lån sammen. Den som starter søknad blir automatisk "hovedlåntaker". Begge søkere vil juridisk sett ha samme ansvar for lånet. I noen tilfeller er det likevel slik at man av ulike årsaker ønsker å søke om lånet uten sin partner eller ektefelle som medlåntaker. Dette kan for eksempel være dersom man har særeie’’ Forstår ikke hvorfor jeg må ha medlåntaker på ting som er særeie som bolig. Det skal ikke være noe problem i hele tatt!

Sjekk hvor mye du kan spare
Sjekk hvor mye du kan spare
Bruk 2 minutter på å sammenligne ditt boliglån mot de beste på markedet, og se hvor mye du kan spare med en lavere rente.
Sjekk boliglån
Tar kun 2 minutter Helt uforpliktende

Smart Bank

Omtale av  Erlend T

Brukervennlig og smart bank fra Bulder. Veldig godt fornøyd med konseptet, selv om det bare har gått noen måneder.

Fornøyd kunde

Omtale av  Rune R

Enkelt og greit, brukervennlig og rask behandling av ting som du kan.gjøre.

Bulder har 2 393 verifiserte omtaler på Bytt.no
Les hva kundene til Bulder mener
Har tilegnet profilen
Bulder deltar på Bytt.no

Bulder har tilegnet sin profil på Bytt.no og kan derfor svare på omtaler og invitere sine kunder til å dele erfaringer.

Alle bedrifter kan gratis tilegne sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Besvarer ikke omtaler
Bulder besvarer ikke omtaler

Bulder har de siste 12 månedene ikke ønsket å kommunisere med sine kunder for å løse problemer, besvare spørsmål eller vise takknemlighet.

Alle bedrifter kan gratis besvare omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Innhenter ikke verifiserbare omtaler
Bulder henter ikke inn tilbakemeldinger

Bulder benytter ikke Bytt.no sine invitasjonssystemer for å innhente omtaler - enten de er negative eller positive.

Alle bedrifter kan gratis få tilgang til verifiserte invitasjonsmetoder på Bytt.no. Det sikrer i større grad at omtalene bedriften innhenter er ekte og styrker troverdigheten. Les mer om bedriftsportalen her.

Har 27 utmerkelser
Bulder har 27 utmerkelser

Les mer om de ulike utmerkelser til Bulder

Oppdag nye selskaper i samme bransje

Sammenlign tusenvis av tjenester
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR