Enter Forsikring opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Altfor dyrt og useriøst. Jeg sparte 12 000 kr ved å bytte til SumIt. Likevel fakturerte de meg 200 kr for tre dager hos dem, selv om jeg sa opp innenfor 14 dagers angrefrist. Pris på full kasko for ny bil ble oppgitt til 25 000 kr. Etter bytte reduserte jeg denne kostnaden med hele 13 000 kr. Styr unna – dette er noe av det mest useriøse jeg har opplevd.
Raske og altfor høye prisstigninger drar mye ned!!
Ville øke premien med 5000 i året. Gikk for ett annet selskap og sparte 9000 i stedet.
Ikke mulig å få tilbud på forsikring via nettsiden og ventetid i telefonen er horribelt lang og uten noen indikasjon for hvor lenge du må vente Ikke mulighet for å få dem til å ringe deeg opp igjen
Ok på pris første år, men øker prisene fort og langt mer enn normalt. Fortsette å fakturere utover oppsigelsetiden. Prøver å komme gjennom på tlf er så og si umulig.
Får grei service ved skade av bilen. Bra pris og kundebehandling .
De fakturerer i hytt og vær. Har aldri opplevd slikt fra noe annet firma. Ender opp med å Betale nesten det dobbelte av hva som er avtalt.