Fremtind Forsikring har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Problemfritt og enkelt. Lett å melde inn og forståelige svar og utregninger.
Brukte lang tid på å behandle saken, måtte ha alt inn med teskje. Veldig misfornøyd med behandlingen, måtte gjenta meg selv en rekke ganger.
Rask og uproblematisk behandling av min tyverisak.
Vanskeligt å få meldt skade.. blir avvist. Vanskelig å få tak i rette vedkommande. Når ein endeligt får meldt ein skade, finn dei eit argument for å avvise dekningen.. Styr unna !!!
Etter min mening dere er flinke å svare, og raskt saksbehandling, men selvfølgelig dere har noe bli forbedre i framtiden. Jeg ambfaler flere venner å bli kunde hos dere er det noen med rabatt å gjøre?
Det er helt fantastisk forsikring Synes jeg. og jeg anbefale de ande og
Jeg var på utlandet av ferie og kone min var på sykehus for behandling. Det er veldig fast til å utbetalt av penger til konto mitt. Veldig fornøyd til denne forsikring.
Har ennå til gode p se at Fremtind godkjenner en skadesak og utbetaler det du har krav på. Selv ikke når deres beslutning bygger på beviselig feil grunnlag.
Hjelpsom,god og rask kundeservice. Positivt overrasket og veldig fornøyd
Det var meget god opplevelse med forsikringen.det var fort å få pengene
Fantastisk kundeservice å super raskt svar. Anbefales
En grundig gjennomgang av boligen både utvendig og innvendig ble foretatt.
Jeg fikk god hjelp til å kontakte lege og sykehus. Oppfølgingen underveis var også god.
Når uhellet først var der, er vi så fornøyde med Fremtind Forsikring.
God innbo og løsøre forsikring. Fikk svar innen lovet svarfrist. Men synd for meg, i mitt tilfelle dekket den ikke skaden når uhellet skjedde denne gangen
Jeg og kona er medlemer i LO, fikk sikkelig skryt at en representant at inbo forsikringen er best på markede og burde si opp den andre som jeg har hos en annen forsikringsselskap, dessverre når barn mistet smartklokke, som kostet litt under 2000 fikk vi avslag. for lite tap... så nå jeg bare lurer hvorfor jeg må betale for en forsikring som kan ikke stole på....