Fremtind Forsikring opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Ikke alt er dekket. Blir skrytt opp i skyene av blandt annet LO. Vær obs!
Er veldig fornøyd med forsikringen, og det blir så jeg skal bruke denne lengre
Lang ventetid og dårlig kunnskap. Tar lang tid å få hjelp av dette selskapet. Lite villige til å ordne opp.
Styr unna! Blottet for empati og menneskelighet når det gjelder som mest. Jeg har vært kunde hos Tryg i 15 år og er vant til profesjonalitet og empati, men mitt første møte med dette selskapet har vært et regelrett sjokk. Hvis du leter etter et forsikringsselskap som ser på deg som et menneske og ikke bare et saksnummer, må du lete videre. Til tross for at jeg informerte om at jeg trengte medisinsk hjelp, ble jeg møtt med en kald, patroniserende og nesten robotaktig tone. Deres første prioritet var ikke å hjelpe en kunde i nød, men å sende uforståelige, automatiserte meldinger med krav om dokumentasjon før de i det hele tatt gadd å bry seg om min helsesituasjon. Samme når jeg trengte hjelp med mistet fly pga teknisk feil. Horribel holdning: Svarene deres er arrogante og ubehjelpelige. I stedet for samarbeid og løsninger, tviholder de på rigide skammelig prinsipper uten å vise et snev av kundeservice. Det er direkte skammelig at et selskap som lever av å "trygge" folk, opptrer så kynisk når man faktisk står i en krise. Jeg må nå gå veien for å ordne opp selv, fordi dette selskapet åpenbart ikke har noen interesse av å hjelpe sine kunder. Makan til dårlig, uempatisk og uprofesjonell holdning har jeg ikke opplevd i bransjen. Spar deg selv for frustrasjonen og velg noen som faktisk bryr seg
Fikk rask og god hjelp da jeg var uheldig og knuse skjerm på mobilen. Rask og smidig utbetaling!
Har hatt samme selskap i mange år. Har alltid fått god hjelp når jeg har trengt det.
Ta for svarte telefonen når kunder ringer ta telefon ta telefon!!!
Veldig imøtekommende og god rådgivning. Gir dem de beste skussmål!
Norges beste forsikringsselskap når det kommer til behandling og behandlingstid.
vår sak faller ikke egentlig under innbo, men er det nærmeste vi finner relevant. Er godt fornøyd med fremtind som forsikringsselskap. pålitelig!
Rask tilbakemelding, Dere er et pålitelig forsikringsselskap med god service og raske, effektive løsninger.
Minsteverdien skulle vært senket! Mange som har div gjenstander som er verdt under 3000 kr.
Rask og effektiv saksbehandling. Direkteoppgjør med veterinær. Dette gjorde at jeg slapp bekymringer, utover sykdommen til hunden.
Er superfornøyd med all hjelp jeg har fått i forbindelse med hjelp til forsikringsaker jeg har hatt, raskt svar, rask behandling
De er raske med befaring, og har aldri hatt problemer med forsikringen.
Synest jeg kunne fått flere feriedager tilbakebetalt da min ferie ble ampotert da min samboer ble isolert på sykehus og at jeg kunne fått tilbakebetalt Taxi regningene jeg brukte til å besøke han på sykehus i et fremmed land. Han fikk ikke gå ut av rommet han var isolert på og da er det en selvfølge at jeg som samboer besøkte han hver dag. Noe å tenke på når det gjelder forsikring.