Telia Mobil opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Har vært kunde hos NetCom og Telia i 25 år. God service gjennom alle år. Beklager men nå blei dere for dyre for meg...
Syns økningen av abonnement blir dyrt. Og ble skuffet over at Spotify ble tatt bort. Og vanskelig å finne informasjon på min side, selv om det virker oversiktlig.
Mye dårlig dekning + at de bare skrur opp prisene hele tiden gjør at jeg nå bytter abonnement
Helt perfekt! Finnes ikke bedre alt i alt, men er fortsatt område i finnmark der telenor har dekning og telia ikke har, det er litt trasig, men overlever
Det er altfor dyrt og for dårlig tilbud og valgmuligheter på gb data
Har god opplevelse men synes det begynner å koste litt mye. Når billigste fri data ligger på 499 pr mnd er det begynner det å koste mer en det smaker.
Blir dyrere og dyrere, og den doble betalingen i desember tok pakka. Kan ikke se at man fikk igjen for den ekstra betalingen man ble tvunget til. Måtte uansett betales januar også. Har jo gitt bort penger.