Sammenlign. Bytt. Spar.
HUS & HJEM
BEDRIFT & BORETTSLAG
MIN BYTT
BYTT.NO
Oversikt Omtaler Tjenester Mer ⋮ NETTSIDE
Oppdatert onsdag 3. juni
Bulder
2 393 verifiserte omtaler

Bulder omtaler og erfaringer

Nøytral trend

Bulder opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.

Klikk for detaljer

4.3
Bra
2 393 verifiserte omtaler
Kundetilfredshet
Kundeservice
Rådgivning
#5
Utmerket
Bulder er rangert
#5 av 104 dagligbanker
84%
Utmerket
84% anbefaler Bulder
til venner og kjente. Gjør du?
POPULÆRT 🔥
Sjekk hvor mye du kan spare
Sjekk hvor mye du kan spare
Bruk 2 minutter på å sammenligne ditt boliglån mot de beste på markedet, og se hvor mye du kan spare med en lavere rente.

Utforsk 2 393 omtaler om Bulder

FILTRER OMTALER
1 552
401
142
102
196
SORTER OMTALER
SORTER ETTER HENDELSE
SORTER ETTER OPPLEVELSE
Du leser nå én spesifikk omtale om Bulder
Bulder har 2 393 verifiserte omtaler på Bytt.no

Smart men rotete

Omtale av  Vegar

Lang behandlingstid på lån. I teorien kjekk, men i praksis rotete app. Mange klikk for å finne det en skal.

Tar 2 minutt
På en skala fra 1 til 5
Hvor fornøyd er du med Bulder?
Tar 2 minutt
5
4
3
2
1

Veldig enkelt å skifte til Bulder

Omtale av  Bottolf

Veldig fint og enkelt å skifte fra Snanken til Bulder, ønsker ikke å være i den store DNB. Har derfor valgt til en mindre bake som hadde de samme tjenestene som den gamle Snanken hadde

Veldig fornøyd med Bulder etter at DnB rev i filler konseptet

Omtale av  Betta 5

Flyttet fra konseptet til DnB i januar. Alt gikk helt smertefritt, flyttet boliglån og avtalegiroer. Boliglånet er litt rimeligere i Bulder enn det jeg hadde i DnB konseptet, og sparing gir 4,5 % uten binding som er mye bedre enn DnB konseptets. Bulders mobilløsning er enkel og intuitiv, lett å ta i bruk. Bulder har alt jeg trenger, er veldig fornøyd.

Bra bank

Omtale av  Lage J

Bra mobilbank som er lett å bruke. Jeg liker også at behandlingen av nye tilbud er veldig kjapt, Savner mulighet for aksjehandel.

Svar fra Bulder
23.04.2024 14:41

Hei Lage 😊 Bra å høre at du synes appen er lett å bruke. Ønsket ditt om aksjehandel er notert. Hilsen alle oss i Bulder 😊

Veldig bra bank som er fremtidsrettet

Omtale av  Kjetil

Veldig bra bank med gode betingelser, enkel app og nye muligheter er på vei

Svar fra Bulder
23.04.2024 14:44

Hei Kjetil! Herlig å høre at Bulder fungerer så godt for deg, og at du er fornøyd med betingelser, appen og de nye mulighetene som er på vei! Hilsen alle oss i Bulder 😊

Sjekk hvor mye du kan spare
Sjekk hvor mye du kan spare
Bruk 2 minutter på å sammenligne ditt boliglån mot de beste på markedet, og se hvor mye du kan spare med en lavere rente.
Sjekk boliglån
Tar kun 2 minutter Helt uforpliktende

Bra bank

Omtale av  Morten H. E

Oversiktlig og god nettbank. Mangler fortsatt noen funksjoner slik som aksjehandel, barnekonto osv.

Svar fra Bulder
23.04.2024 14:43

Hei Morten! Bra å høre at du synes appen er oversiktlig og god. Vi har ingen planer om å utvikle aksjehandel, i alle fall ikke på kort sikt. Barnekonto er rett rundt hjørnet. Om du melder deg på listen her, får du beskjed straks det er klart. https://www.bulder.no/om-oss/roadmap/barn-og-ungdom/ Hilsen alle oss i Bulder 😊

Bank som driver etter Joker Nord prinsippet.

Omtale av  Dag O

Hei På mandag skulle jeg skifte lønnskonto fra Sbanken til Bulder. Dette var dere behjelpelig med, via appen. Skulle hatt lønn på konto i dag og når jeg tar kontakt på chat, får jeg beskjed om at ikke kontoen eksisterer. Dette er samme appen, som jeg søkte om lån gjennom. Har også ett visakort på samme konto, med utløpsdato 03/25 2 minutter etter at jeg fikk beskjed om at kontoen ikke finnes og at jeg må laste appen inn på nytt, er appen med historie vekke. Lurer derfor på om dere anser dette for å være en seriøs opptreden fra en bank?? Svar fra Bulder Hei Vi har hatt et stort etterslep av kundedata som ikke ble slettet for en god stund siden på gamle kunder. Det betyr at visningen i appen er "satt fast" på det som du så sist i appen før alt ble slettet hos oss den gang da. Du har per dags dato ikke kontoer eller kort hos oss og har ikke hatt det siden alt ble slettet. Det er uheldig at pengene blir sendt tilbake til arbeidsgiver og data hos deg skulle bli slettet slik at det ikke ble fremvist og du trudde at du hadde et kundeforhold. Dette er definitivt ikke bra og vi skal ta det til oss.

Bulder har 2 393 verifiserte omtaler på Bytt.no
Les hva kundene til Bulder mener
Har tilegnet profilen
Bulder deltar på Bytt.no

Bulder har tilegnet sin profil på Bytt.no og kan derfor svare på omtaler og invitere sine kunder til å dele erfaringer.

Alle bedrifter kan gratis tilegne sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Besvarer ikke omtaler
Bulder besvarer ikke omtaler

Bulder har de siste 12 månedene ikke ønsket å kommunisere med sine kunder for å løse problemer, besvare spørsmål eller vise takknemlighet.

Alle bedrifter kan gratis besvare omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Innhenter ikke verifiserbare omtaler
Bulder henter ikke inn tilbakemeldinger

Bulder benytter ikke Bytt.no sine invitasjonssystemer for å innhente omtaler - enten de er negative eller positive.

Alle bedrifter kan gratis få tilgang til verifiserte invitasjonsmetoder på Bytt.no. Det sikrer i større grad at omtalene bedriften innhenter er ekte og styrker troverdigheten. Les mer om bedriftsportalen her.

Har 27 utmerkelser
Bulder har 27 utmerkelser

Les mer om de ulike utmerkelser til Bulder

Oppdag nye selskaper i samme bransje

Sammenlign tusenvis av tjenester
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR