Sammenlign. Bytt. Spar.
HUS & HJEM
BEDRIFT & BORETTSLAG
MIN BYTT
BYTT.NO
Oversikt Omtaler Tjenester Mer ⋮ NETTSIDE
Oppdatert mandag 8. juni
Chilimobil
1 161 verifiserte omtaler

Chilimobil omtaler og erfaringer

Positiv trend

Chilimobil opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.

Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.

Klikk for detaljer

4.5
Utmerket
1 161 verifiserte omtaler
Kundetilfredshet
Kundeservice
Verdi for pengene
#3
Utmerket
Chilimobil er rangert
#3 av 13 mobiloperatører
66%
Bra
66% anbefaler Chilimobil
til venner og kjente. Gjør du?
POPULÆRT 🔥
Få tilbud på mobilabonnement
Få tilbud på mobilabonnement
Få tilbud på mobilabonnement fra flere leverandører - helt gratis!

Utforsk 1 161 omtaler om Chilimobil

FILTRER OMTALER
641
107
72
84
257
SORTER OMTALER
SORTER ETTER HENDELSE
SORTER ETTER OPPLEVELSE
Du leser nå én spesifikk omtale om Chilimobil
Chilimobil har 1 161 verifiserte omtaler på Bytt.no

Abonnement pris 399, regninger 570.

Omtale av  Ole

Det startet med at de registrerte meg hos tv 2 sumo, etter 2 måneder skulle de ha ekstra betalt for dette (100 kr). tok kontakt med dem, de unnskyldte seg. Neste måned skulle de fortsatt ha betalt ekstra for tv 2 sumo. Tok kontakt igjen, de unnskyldte seg. så økte de prisen på abonnementet med 100 kr. De sendte melding om at jeg hadde en regning fra dem, min side var under utvikling så fikk ikke logget inn, dette skjedde 2 måneder på rad. Betalte da 570 kr 2 måneder på rad, når jeg kjøpte bestilte et abonnement på 399. For å ikke snakke om 5GB om dagen 99 kr for boost greiene de startet med.

Tar 2 minutt
På en skala fra 1 til 5
Hvor fornøyd er du med Chilimobil?
Tar 2 minutt
5
4
3
2
1

De lyver hele tiden.

Omtale av  Alexeii

Her betaler man 499kr for fri data, men man må betale 99 kroner till etter å ha brukt 5GB for å få brukelig hastighet.. HVER DAG!? Beklager, men dette er helt usmakelig, bedre å restarte telefonen enn å måtte skyte kundene deres på nært hold bakfra. I skrivende stund så STJELER og LYVER Chilimobil hele tiden. Jo mer de stjeler, jo mindre lyver de og motsatt. Personen som la til/kom fram med ideen til superboost funksjonen burde bli sparket. Jeg anbefaler IKKE å få chilimobil framt til de fjerner tyveriet kalt "Superboost".

Beste nettverk i Norge

Omtale av  Stoenac

Bedre dekning og kundeservice enn Ice net, Talkmore osv

Dyrt og dårlig

Omtale av  Espen S

Etter å ha avsluttet kundeforholdet fortsatte Chili å fakturere i to måneder under påskudd om at det var uavklart om mobilnummeret skulle flyttes. Chili ble det dyreste og mest kranglete mobilabonnementet jeg har hatt. Sleip og lovstridig praksis!

Dårlig hastighet

Omtale av  Lars

Chili er kanskje det billigste for storforbrukeren, men hastigheten deres er ræva, og jeg føler hele tiden at den er strupet.

Sammenlign tilbud på mobilabonnement
Sammenlign tilbud på mobilabonnement
Få det beste og billigste mobilabonnementet, sammenlign tilbud fra flere leverandører
Få tilbud
Få personlig tilbud Helt uforpliktende

Grei operatør

Omtale av  Olsvik K

Helt greit abonnement hos chillimobil men siden jeg skal jobbe på Svalbard frem til desember så er det veldig dårlig dekning der vi jobber. Les Lunckefjell....

Helt elendig

Omtale av  Erlend N

Jeg bestilte 1000GB data, brukte 300GB og ble sperret uten forvarsel. Dårlig service, surr med betaling. Styr unna.

Chilimobil har 1 161 verifiserte omtaler på Bytt.no
Les hva kundene til Chilimobil mener

Chilimobil

Har tilegnet profilen
Chilimobil deltar på Bytt.no

Chilimobil har tilegnet sin profil på Bytt.no og kan derfor svare på omtaler og invitere sine kunder til å dele erfaringer.

Alle bedrifter kan gratis tilegne sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Besvarer omtaler
Chilimobil besvarer omtaler

Chilimobil har de siste 12 månedene besvart omtaler fra sine kunder for å løse problemer, besvare spørsmål eller vise takknemlighet.

Alle bedrifter kan gratis besvare omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Innhenter omtaler
Chilimobil ønsker tilbakemeldinger

Chilimobil benytter Bytt.no sine invitasjonssystemer for å innhente omtaler - enten de er negative eller positive.

Alle bedrifter kan gratis innhente omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Har 8 utmerkelser
Chilimobil har 8 utmerkelser

Les mer om de ulike utmerkelser til Chilimobil

Oppdag nye selskaper i samme bransje

Sammenlign tusenvis av tjenester
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR