Happybytes opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Hyggelig og behjelpelig kundebehandler. Sammen klarte vi å løse saken på en grei måte! Men for guds skyld kutt ut den idiotiske AI-sloppen dere har i chatten. UBRUKELIG! la meg heller snakke med av de flinke medarbeiderne deres som faktisk klarer å løse saken. Og ikke en smiskete ai-slop som prøver å virke forståelsesfull uten å løse saken... Igjen! Deres medarbeider var hyggelig og effektiv som klarte å løse saken!
Hei Marius, Takk for omtalen din - godt å høre at du er happy med våre herlige - menneskelige - kolleger på kundeservice! :) Oskar // Happybytes
Utrolig bra kundeservice og oppfølging i bytte av operatør fra Telia til Happybytes. Overføringen gikk problemfritt og kundeservice fulgte opp / responderte umiddelbart.
Hei Jon, Takk for omtalen din - godt å høre at du er happy med oss! :) Oskar // Happybytes
Kjapp og hyggelig kundeservice. Mye bedre enn Telenor som er ekstremt lite effektive. Telenor prøver alt de kan å få kundene med på ugunstige avtaler. I tillegg til å være trege.
Hei Stig, Takk for omtalen din - godt å høre at du er happy med oss! :) Oskar // Happybytes
Det gikk greit å få chatte med et menneske! Rask, hyggelig og god kundeservice!
Hei Dagfinn, Takk for omtalen din - godt å høre at du er happy med oss! :) Oskar // Happybytes
Utrolig hyggelig og hjelpsom, og ikke minst utrolig rask på svar, beste kundeservice jeg har vært borti :)
Hei Kai, Takk for omtalen din - godt å høre at du er happy med oss! :) Oskar // Happybytes
Fikk hjelp og rask svar, veldig hyggelig kundeservice 👍 takk til Happybytes
Hei Emm, Takk for omtalen din - godt å høre at du er happy med oss! :) Oskar // Happybytes
Kjapp tilbakemelding og hjelp i chat fra kundebehandler.
Hei William, Takk for omtalen din - godt å høre at du er happy med oss! :) Oskar // Happybytes