Telia Mobil opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Treig og dårlig nettside, vanskelig og komme i kontakt med kompetent kundeservice, dyrt, veldig raske med å stenge abb. Hvis beløpsgrense ikke er høy nok, må være ca 2000 mere en hva det skulle kostet. Venter bare på å være ferdig med bindingstid så jeg kan skifte.
Måtte få e-sim for at linjehastigheten skulle klare å levere. Selv med 5G klarte ikke telefonen (ny telefon og sim) å strømme live med 250 linje. Har pågått lenge. Ingen hjelp på chat. Etter lengre kø på telefon support, ble det å teste e-sim og jeg fikk 50% avslag på regningen for inneværende mnd. Burde fått det på hele abonnements tiden da dette har levert skuffende dårlig lenge, og det er et prosjekt å få tak i Telia support. Når Telia appen åpnes står det "mangler internett" øverst, og appen bruker et minutt på å buffre. Provoserende at dette skjer etter noen mnd bruk. Man kan jo lure på om det spekuleres i dette.
Dårlig dekning de fleste steder. Internettet er tregt.
Har fungert alltid. Har sine plasser det ikke er dekning, men det var jeg klar over. Prismessig så er det vel omtrent som hos andre. Har også kjøpt ny mobil gjennom abonement og er veldig fornøyd med det og.
God deking og god kundeservice veldig gode priser har ikke noe negativt og si
Bredbåndet leverte jeg tilbake 2 dager etter. Dekningen var verre enn på tlf, interNJET kaller jeg det. Tlf er bra, men betalingsmetoden er helt høl i huet. Først kan jeg betale med Vipps, så kan jeg ikke betale med Vipps. Autogiro er av en merkelig grunn sendt til feil bank, selv når jeg har skrudd det av i den banken. Banken jeg skulle ha autogiro til får den ikke, selv om Telia har fått beskjed. Går tilbake til Ice den 30/7.
Får ikke kontakt med dere da jeg etterlyser svar på hvorfor belastet oppgradering på 50 gb ikke blir registrert på mitt mobile bredbånd!!