Telia Mobil opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Nå har jeg nettopp kjøpte meg en ny mobil, med esimkort. Og da jeg tok og koblet meg opp på den nye mobilen skulle det ikke være mulig å ta imot sms,men det er iallefall 3 stykker av mine kontakter som jeg skriver til på min IPhone 15 ,men jeg får bare svar fra dem på min Samsung Galaxy 23 mobil. Hva kan det komme av ? Og hvordan skal jeg bli kvitt dette?
Jeg har fått utallige henvendelser fra konkurrenter, men sier at jeg er superfornøyd med Telia. Har dekning overalt og det er det viktigste for meg
Dårlig dekning, jeg hadde bedre dekning i afrika med vodacom, jen det jeg har i norge med telia, jeg hadde telenor tidligere, de hadde mye bedre dekning
100% fornøyd helt tilbake når det var NetCom! Alltids 100% super service, og ikke minst prisene for en familie på 4. ingen klarer å matche prisen vi fikk. Dekningen er ikke tilgjengelig for oss over alt, men vi trenger ikke dekning på hytta. ;)
God hastighet, God kvalitet, Billig, Bra deal og mye for pengene
Mobilnettet faller bort litt ofte..og ikke altid like god dekning..
Veldig bra og veldig rask 5G dekning og er veldig fornøyd med Mobilabonnement