Telia Mobil opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Jeg trodde virkelig ikke at det stå så dårlig til med Telia at dere må ta dobbel betaling fra kundene deres. Det kan jo ikke være andre grunner til at dere har endret betalingen måte en å få inn ekstra penger. Jeg betaler hver måned i 15 og de endret til 11 i hver måned siden de har endret jeg må betale en ekstra måned fordi de har endret og jeg har bindingstid som er 12 måneder så det betyr jeg skal betale dem i 13 måneder. Det er bare luringen rett og slett
Veldig dårlig kundeservice. Det er nesten umulig å komme gjennom på telefon – man må vente i over 15 minutter før noen svarer. Tilbudene er svake, og når man har en gyldig avtale men ikke rekker å benytte seg av et tilbud, blir det bare avsluttet uten noen mulighet til forlengelse.Jeg er veldig skuffet over måten kunder blir behandlet på – i stedet for hjelp og fleksibilitet får man bare standardiserte svar. Jeg vurderer seriøst å bytte operatør, for denne opplevelsen har vært alt annet enn positiv.
Dyrt og dårlig service. Det har skjedd en gradvis forverring de siste årene i takt med veksten i Telia. Snart like dårlig som Telenor.
Det er det beste abonnementet for meg,da jeg bor i båt,og ferdes langs hele kysten.
utnytter kunder med prisøkninger, lover en ting, så bryter de avtaler til kunder
Abonnementet er dyrt. Opplever at det ofte er dårlig dekning
Veldig bra og stort sett fornøyd med abbonnementet