PlussMobil opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Lave priser og alle nødvendige funksjoner jeg trenger.
Hei Mariann, takk for hyggelig tilbakemelding. Hilsen Frank i PlussMobil
Rimelig og enkelt og ikkeno tull, lett å bytte abonnementstype, har ikke behøvd å kontakte kundeservice på de 2-3 årene jeg har vært kunde, alt bare fungerer som det skal.
Hei Monica, takk for hyggelig tilbakemelding. Hilsen oss i PlussMobil
ikke tenkt å bytte abonnement. Er godt fornøyd med mitt abonnement.
Hei Aud, takk for hyggelig tilbakemelding. Hilsen Frank i PlussMobil
Helt greit. Trege på å svare på telefonen. Det trekker ned.
Hei Gro, takk for tilbakemelding. Dessverre kan det være litt kø noen ganger hvis mange ringer oss samtidig. Derfor har vi også fått på plass en egen chatbot som kan svare på de aller fleste spørsmål, så test gjerne den neste gang du trenger hjelp :-) Hilsen Frank i PlussMobil
De har god Service og god dekning med Telenor. Det som er leit er at lesestoff ikke lenger er iberegnet.
Fungerer "knirkefritt". Har ikke hatt noe problem med Pluss Mobil.
Hei Birger, takk for hyggelig tilbakemelding. Hilsen Frank i PlussMobil
Et rimelig abonnement, og riktig god dekning. God nettside og app, som gir meg alt jeg trenger veldig enkelt. God service når man trenger kontakt med personer og ikke chatt-boter. Veldig fornøyd og kan anbefale PlussMobil.
Hei Kjell, takk for hyggelig tilbakemelding. Hilsen Frank i PlussMobil