Hold dere unna, det er alt for dårlig dekning. Dem sier dem er bedre en Telenor. Det stemmer ikke. Vil dere ha dårlig mobil nett så bytt til telia. Dårlig kundeservice
Pågående selger som lovte at det skulle bli så billig, men det ble kjempedyrt fordi selgeren ikke ga riktig informasjon. To års bindingstid og dyrt abonement og bruddgebyr som da inngikk i en sum selgeren kom fram til som da ikke funket i praksis. Lureri.
Har for noen år siden tapt flere tusen kroner på abbonnement på 3 - 4 mob. nr. hos Nextegentel. Nå fikk jeg sagt opp det siste. Men tror du ikke de skal har avgift inneværende oppsigelsesmåned + 3 måneder til. De er ikke sanne.
Bra - vel jeg mottar regning. Men dekning varierer... Mobildata detter ut ofte... Bruddgebyr håpløst, og med 2 nummer så blir det dobbelpris. Takk og lov at det bare er ett år igjen av bindingstid. Om jeg vil anbefale Proximo, ja til min verste uvenn ...
Dyrt og dårlig. Bindingstid på to år for hva? "Det er et godt tilbud", sa selgeren, men med moms, som han ikke nevnte, ble det ikke billig. Etter oppsigelsen kom det en faktura på nesten 1000 kr... Tre måneders oppsigelse etter bindingstiden gikk ut.
Svindel. Benytter blodsugere til å kreve inn betaling og hvis du er så uheldig å betale inn feil beløp stenger de alle abonnementene du har og du må legge ut for vanvittige gebyr privat.
Proximo har ikke abonnement for private og pga nedlegging av mitt firma var jeg tvunget til å bytte selskap. Jeg har hvert abonnent i mange år, og har ingen ting å utsette på proximo. Jeg har ingen problemer med å anbefale selskapet videre.