Fortum har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Jeg fikk tilbud om smartladingspakke for elbil. I min bilapp har jeg allerede smartladingsfunksjon, så jeg ville gjerne vite hva jeg kunne tjene med Fortums pakketilbud. 20 øre rabatt per kW høres veldig bra ut for bare 1 øre høyere påslag på strømprisen og opp 50 kroner i månedlig beløp, til sammen 600 kr per år. Jeg lader for 10 000 km per år og med mine 2,5 kW per mil ville jeg spare 500 kr. Jeg har to strømmålere huset med et årlig forbruk på 19 500 kW. Med ett øre dyrere påslag blir det 195 kr/år. Med andre ord vil jeg ved å benytte meg av denne «supre» pakken tjene 500 kr men måtte betale 895 kr mer i påslag. Det har fordeler ved landeveislading også, men det har jeg lite av. Det svekker tilliten til Fortum når man blir presentert noe som skal være en fordel, men som kanskje ikke er det. Har tilsigets regnet på deres Spend-ordning, og der fikk jeg samme inntrykket: man markedsfører en fordel som er langt mindre enn den ekstra kostnaden.
Takk for en grundig og konkret tilbakemelding. Vi forstår godt poenget ditt om at verdien av en slik pakke vil variere ut fra blant annet strømforbruk, kjørelengde og hvor mye man benytter de ulike fordelene. Det er selvfølgelig viktig at kostnader og fordeler kommer tydelig frem, slik at det er enkelt å vurdere om tilbudet passer for eget bruk. Ta gjerne kontakt med vår kundeservice dersom du ønsker å gå igjennom avtalen din, så ønsker vi gjerne å hjelpe deg med å se på andre alternativer!
Har nettopp teina fastprisavtaler å det blir nok bra
Takk for hyggelig tilbakemelding! 😊 Vi håper du blir godt fornøyd med fastprisavtalen din fremover.
Appen gir meg den informasjon jeg til daglig trenger.
Takk for hyggelig tilbakemelding! 😊 Så fint å høre at appen gir deg informasjonen du trenger i hverdagen.
God informasjon og flott service som er relevant for meg.
Tusen takk for hyggelig tilbakemelding! Vi setter stor pris på å høre at du får god informasjon og service tilpasset dine behov. 😊
Alt på samme regning er bra, bra informasjon, godt fornøyd med alt men Appen er dårligere en før.
Tusen takk for hyggelig tilbakemelding! Det er flott å høre at du setter pris på å få alt samlet på en regning, og at du er fornøyd med informasjonen og servicen. Samtidig tar vi med oss tilbakemeldingen din om appen😊
Jeg har spotpris med norgespris. Alt kommer på samme regning, både strøm og nettleie. Jeg har adhd, og det er da greit og bare forholde seg til 1 regning og ikke 2. Fortum har også egen app så jeg hele tiden kan passe på hvor mye strøm jeg bruker, ingen nervøse sammenbrudd når regningen kommer. Prisen er grei, og i det hele er jeg veldig fornøyd med at jeg valgte strøm fra Fortum.
Tusen takk for en utrolig hyggelig tilbakemelding! 💚 Det gleder oss å høre at det å få strøm og nettleie samlet på én regning gjør hverdagen litt enklere, og at appen gir deg god oversikt over strømforbruket. Vi setter stor pris på at du valgte oss, og på at du deler erfaringen din!
Veldig kjedelig og useriøs start på kundeforhold for min del. Alt av faktura går normalt sett som E-faktura som jeg valgte i bestillingsløpet, men pgrunn av en "teknisk feil fra deres side" som jeg ble varslet om på melding fikk jeg altså ikke første faktura som E-faktura, fikk så gebyr på fakturaen når skylden ligger hos dem. Ja kunne sikkert ringt inn å fått det rettet men må bare vær ærlig å si at jeg ikke "gidder" å bruke så mye tid på det. Var lettere å bare bytte bort da.
Takk for at du deler erfaringen din med oss. Vi beklager at starten på kundeforholdet ikke ble slik den burde, og for frustrasjonen dette har medført. Vi har forståelse for at du forventer at faktureringen fungerer som avtalt, uten at du selv må bruke tid på å få rettet opp i feil. Takk for en ærlig og viktig tilbakemelding.