Billig og bra. Men hva med gamle folk m James Bond telefoner?

Har du en tilsvarende erfaring med Tibber?
Gjør som Geir S og over 10 000 andre norske forbrukere: Skriv en omtale om Tibber du også og del dine erfaringer!
Ingen registrering nødvendig, helt anonymt og tar kun 1 minutt!
Utmerket service og en oversiktlig app. Absolutt konkurranse dyktig med de fleste. Ved å bytte strømleverandør vil jeg spare noe i dag, men lite sannsynlig på sikt. Jeg fortsetter som Tibber kunde. Det som kunne ha vært bedre med Tibber var om de innførte et tilbud om fastpris avtale.

Strålende fornøyd! Får god innsikt og tips om smarte løsninger! Har halvert strømregningen etter vi gikk over til Tibber.

Jeg kjøpte en Tibber pulse etter anbefaling fra elektriker og fikk den montert. Etter det ble jeg påmeldt et nyhetsbrev som jeg ikke aktivt meldte meg på. Produktet er bra, men de har en nærmest aggressiv markedsføringsmodell som i stor grad går ut på å snakke med konkurrenter. Jeg kommer i hvertfall aldri til å tegne strømavtale hos Tibber

Grei og oversiktlig app. Andre (22) selskaper vel så billige som Tibber men sparer ikke så mye så velger å bli. Ville gjerne hatt bedre oversikt over hvor mye som er brukt time for time og dag for dag på faktura oversikten. Den finnes kun på nett så det spiller ingen rolle hvor stor/lang den blir.
