Tibber var best. Rask service, god app og grei pris. Så kom de med den ulovlige lyninnføringen av forskuddsbetaling. Andre selskaper klarer fint å ha etterskuddsbetaling.
Har du en tilsvarende erfaring med Tibber?
Gjør som Marcel T og over 60 000 andre norske forbrukere: Skriv en omtale om Tibber du også og del dine erfaringer!
Ingen registrering nødvendig, helt anonymt og tar kun 1 minutt!
Vi var veldig fornøyd til de med altfor kort varsel skulle ha forskuddsbetaling og bruke kundene som bank. Ikke vil vi betale på forskudd og ihvertfall ikke bli informert om nye betingelser på så kort tid, så løsningen ble å bytte selskap, dessverre ikke noen app, men med to i huset når barna ikke er hjemme klarer vi å spare der vi må.
29 sep var en trist dag. Jeg har nesten hatt tibber siden oppstarten. Appen er fantasisk, kanskje noe av det beste på markedet, men 29sep så valgte de å endre til forskudsbetaling med 2 dagers varsel... forferdelig kundebehandling. Hadde de gått tilbake til sånn de hadde det, da hadde jeg kommet tilbake med engang, dette fordi appen er fantastisk
Byttet da de ønsket på få dagers varsel at vi kundene skulle være «banken» dems! Elendig kundebeh og kommunikasjon til kundene. Men de er flinke til å purre hvis man går ett par dager over tiden på betalingsdatoen, der er kommunikasjon FRA dem perfekt!
Meget fornøyd etter bytte til Tibber. Vanskelig å si om det bare er Tibber eller om det også er utetempraturen, som har bidrat til å redusere forbruket med ca 30% siden 2020.