Telenor Bredbånd opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Fikk et tilbud på telefon, som jeg takket ja til. Men da jeg fikk tilbudet fra Telenor på e-post, var det med høyre mnd. pris (100 kr ekstra) og etableringsgebyr (fra 0 til 1999,-). Ringte Telenor for å gi beskjed, men har enda ikke mottatt nytt tilbud skriftlig. Spent på første faktura.
Ved feil på fiberkabel og der trengs montører leverer ikke Telenor varene. Flere som er rammet av problemet både telenor kunder og andre som bruker samme fiberkabel. Flere som klager og man får forskjellige løfter og tidsperspektiv fra samme kundeservice men ingenting som skjer. Typisk TELENOR!!!!
Forferdelig på kundeservice. Chatboten Telemi er en vits, kan ingenting. Min erfaring: Lang ventetid på telefon, 15 minutter. Ber du dem om å ringe tilbake, skjer det ikke. Da må du ringe på nytt, kommer etter 20 min til bedrift og ikke privat. De setter over, nye 15 min å vente. Kundefientlig. Her er det bare å komme seg vekk fra Telenor.
Dyrt. Leverer ikke hastigheten man betaler for. Byttet til GlobalConnect, kostet mindre og jeg fikk den hastigheten jeg betalte for.
Arrogant kundeservice, virket ikke som om kundebehandleren ønsket å hjelpe.
Bestilte oppsigelse 23/9 men de halte ut nedkobling til 8/10 slik att de kunne ta betalt for både Oktober og November.
Elendig kundeservice som ikke oppgir riktig informasjon i feilsaker når man ringer og ber om status. Upålitelig leverandør som bruker veldig lang tid på å utbedre feil når det er nettverksbrudd. Nettet faller ut ofte, og det tar Telenor mange dager for å i det hele tatt starte å se på feilrettig og sende ut teknikere.