Sammenlign. Bytt. Spar.
HUS & HJEM
BEDRIFT & BORETTSLAG
MIN BYTT
BYTT.NO
Oversikt Omtaler Tjenester Mer ⋮ NETTSIDE
Oppdatert lørdag 6. juni
Chilimobil
1 161 verifiserte omtaler

Chilimobil omtaler og erfaringer

Positiv trend

Chilimobil opplever for tiden en positiv trend i kundevurderinger.

Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.

Klikk for detaljer

4.5
Utmerket
1 161 verifiserte omtaler
Kundetilfredshet
Kundeservice
Verdi for pengene
#3
Utmerket
Chilimobil er rangert
#3 av 13 mobiloperatører
66%
Bra
66% anbefaler Chilimobil
til venner og kjente. Gjør du?
POPULÆRT 🔥
Få tilbud på mobilabonnement
Få tilbud på mobilabonnement
Få tilbud på mobilabonnement fra flere leverandører - helt gratis!

Utforsk 1 161 omtaler om Chilimobil

FILTRER OMTALER
641
107
72
84
257
SORTER OMTALER
SORTER ETTER HENDELSE
SORTER ETTER OPPLEVELSE
Du leser nå én spesifikk omtale om Chilimobil
Chilimobil har 1 161 verifiserte omtaler på Bytt.no

Billig, men dårlig dekning

Omtale av  Åshild T

Byttet fra Telia til Chillimobil for en mnd siden. Tenkte at dekningen skulle være bedre da Chillimobil bruker Telenor, men stemmer absolutt ikke. Har fått betydelig dårligere dekning. Chillimobil kan heller ikke levere tvilling-SIM, noe jeg først fikk opplyst etter jeg byttet abonnement. Kan derfor ikke bruke iPad uten tilgang til WI-FI. En veldig ulempe i jobbsammenheng:/ Ellers billig og god kundeservice.

Tar 2 minutt
På en skala fra 1 til 5
Hvor fornøyd er du med Chilimobil?
Tar 2 minutt
5
4
3
2
1

Flott tilbud

Omtale av  Thomas N. M

Noe alle burde ta sikte på. Rest av familien er kjempe glade

Anbefales

Omtale av  Mohammad H. I

Superfornøyd! Anbefales. Har fri Data, angrer ikke.

Elendig kundeservice og feil med betalinger

Omtale av  Kenneth

Når jeg byttet til chili mobil ble gamle abonnementet avsluttet ganske snart, men tok over en uke før telefon var oppe å gå igjen + mange timer venting på svar fra kundeservice på telefon, mail og facebook. Først kommer gjennom så kan de ikke hjelpe og sender deg videre! Avsluttet abonnementet, men har fortsatt å få faktura. Får kun påminning på sms ingenting i post eller på mail. Snakket med de på telefon og sendt mail, skal avslutte det sier de, men kommer faktura igjen neste mnd

Angrer allerede

Omtale av  Barham A

Mobilabonnement bestilt på mandag med beskjed om at SIM-kort vil bli sendt ila 3-4 virkedager. Får melding på fredag kl. 15 om at nr mitt overføres førstkommende mandag uten at jeg har mulighet til å sjekke postkassa eller ringe pga jobb for enten å utsette portering eller forsikre meg om at SIM-kortet er sendt. Kundeservice stenger 17.00 på fredag og er ikke oppe igjen før på mandag hverken på tlf, mail, chat eller Facebook! Jeg har jobbet i telebransjen i 6 år, og ville gi en sjanse til et lite selskap, men jeg angrer allerede pga useriøsiteten og utilgjengeligheten deres!

Sammenlign tilbud på mobilabonnement
Sammenlign tilbud på mobilabonnement
Få det beste og billigste mobilabonnementet, sammenlign tilbud fra flere leverandører
Få tilbud
Få personlig tilbud Helt uforpliktende

Ikke-eksisterende kundebehandling

Omtale av  Børge

Tilbudet er bra, men kundeservice er ikke-eksisterende. Har hatt stengt mobilabonnement 3 ganger, uten forklaring. Hold dere unna, de seriøse mobilselskapene kommer nok på markedet med prisdyktige tilbud, og da er det game over for de ikke-eksisterende ansatte hos bedriften. Trist.

Dårlig dekning!

Omtale av  Billy

Flyttet fra Telenor til Chilimobil for å spare noe men fysj kjempe dårlig dekning her. Flytter tilbake til Telenor igjen snarest.

Chilimobil har 1 161 verifiserte omtaler på Bytt.no
Les hva kundene til Chilimobil mener

Chilimobil

Har tilegnet profilen
Chilimobil deltar på Bytt.no

Chilimobil har tilegnet sin profil på Bytt.no og kan derfor svare på omtaler og invitere sine kunder til å dele erfaringer.

Alle bedrifter kan gratis tilegne sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Besvarer omtaler
Chilimobil besvarer omtaler

Chilimobil har de siste 12 månedene besvart omtaler fra sine kunder for å løse problemer, besvare spørsmål eller vise takknemlighet.

Alle bedrifter kan gratis besvare omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Innhenter omtaler
Chilimobil ønsker tilbakemeldinger

Chilimobil benytter Bytt.no sine invitasjonssystemer for å innhente omtaler - enten de er negative eller positive.

Alle bedrifter kan gratis innhente omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Har 8 utmerkelser
Chilimobil har 8 utmerkelser

Les mer om de ulike utmerkelser til Chilimobil

Oppdag nye selskaper i samme bransje

Sammenlign tusenvis av tjenester
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR