Telia Mobil opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Syns dere skulle satt mer pris på lojale kunder. Som feks gode tilbud på tilbehør og perioder med rabatt på abbonemanget. Har vært kunde i 10-15 år, men aldri fått tilbud om å kjøpe et produkt til rabatert pris. Dekningsmessig så syns jeg Telia er knallgod.
Da vi dro til Sverige sluttet barnas telefoner å fungere. Ikke mye hjelp fra chatboten. Fikk en link av den med en nettside som ikke virket.
Trist at gratis data boost på barne abb er borte. Det var skikkelig kjekt på lange kjøreetapper.
Dårlige signal selv om vi bor 1km unna tårnet, jeg har en konstant følelse av at jeg betaler mye mer en det er verdt og blir lurt.
For det første ble telefonen min sendt på reperasjon fordi batteriet begynte og heve seg og avtalen var den skulle sendes til telia byporten(oslo),så får jeg hente melding oppe i trondheim og de klarer ikke og sende den ned, hu dama jeg snakka med var frekk i kjeften sin og sa jeg måtte vente til 06.08.25 for og de kunne hente den ut
Dere er blitt alt for dyre. Har hatt Telia i mange år, men får nå tilbud om 30 gb for 249. Kommer til å bytte etter ferien dersom det ikkje kommer bedre tilbud fra dere.
Den som solgte meg telefon har fått meg til å signere på et abonnent jeg ikke har bruk for og jeg må betale 2600 kr i 1 år. Dette må jeg få hjelp til å omgjøre da jeg hverken har TV eller bruk for abonnentet og det gjør et så stort inngrep i min økonomi at det er uoverkommelig. Jeg skulle ha det billigste og ikke det dyreste, så vær så snill å ordne opp i dette her.