Phonero har ikke nok data til å bli vurdert.
Klikk for detaljer
Ble litt rot og misforståelser i starten, men vi fikk ordnet dette med god hjelp fra kundeservice
Så bra det ordnet seg for deg, Åse! Vi skal sørge for at du får den beste hjelpen hver gang du er i kontakt med oss 😊 Hilsen Dina i Phonero.
Etter kun kort tid får jeg raskt svar på mine spørsmål. Mine problemstillinger blir raskt undersøkt, og besvart på en profesjonell tone uten å vise kunnskapsovertak. Rett og slett stedet for nye duppedingser. Flere burde kopiert dette, men like greit at de har det for seg selv. Anbefales!
Så gøy å lese at du er fornøyd med oss, Lars! Vi skal gjøre alt vi kan for at sammarbeidet fortsetter slik 😊Hilsen Dina i Phonero.
Har en meget god bedriftsavtale og de gir alltid god og rask service på henvendelser.
Tusen takk for hyggelig omtale, Lena😊 Hilsen Dina i Phonero.
Phonero har en veldig god kundeservice; det svarte meg under fem minutter angående bestilling av Data SIM kort.
Tusen takk for hyggelig omtale, Raluca😊 Hilsen Dina i Phonero.
Meget gode priser, god kundeservice, enkel app å bruke
Så gøy å lese at du er fornøyd med oss, Espen! Vi skal gjøre alt vi kan for at sammarbeidet fortsetter slik 😊Hilsen Dina i Phonero.
Dere har veldig hyggelige folk og hjelpsomme. Alltid løsningsorientert. Har ikke noe å klage på.
Så hyggelig å lese, Kristin! Tusen takk. Dette var en utrolig fin tilbakemelding 😊 Hilsen Dina i Phonero.
Fikk svar meget fort og hjelpen ble utført fort og tilfredsstillende
Tusen takk for hyggelig omtale, Robin😊 Hilsen Dina i Phonero.
bra til følg opp bestillinger og hjelpe med svar til ny løsninger og Veldig bra kunde kundesupport
Så gøy å lese at du er fornøyd med oss! Vi skal gjøre alt vi kan for at sammarbeidet fortsetter slik 😊Hilsen Dina i Phonero.
Har en sak gående, selger sa ingenting om at prisen var uten moms eller at det ikke var 14 dager angrefrist, han påstår også at dekning er meget bra her jeg bor. Hadde besøk av min datter som bor i Oslo ho har den her mobiloperatøren, ho måte ut av huset og gå 100 meter for å få ringt, å kjøre over en kilometer for å kunne sende epost, håper det går bra for meg å jeg får kansellere avtale.
Hei Arild. Slik skal det selvfølgelig ikke være! Vi vil gjerne se nærmere på dette. Uten å kjenne saken i detalj så håper jeg du kan ta kontakt på [email protected] Husk å legge med fullt navn og telefonnummer. Mvh Mads Phonero
Bra bedriftsnett og rask kundeservice via vår kontaktperson, det er ikke mer å si :-)
Hei. Tusen takk for fin omtale, Linda! Vi er veldig glad for at du er fornøyd med oss 😊 Mvh Mads Phonero
Vi har i mange år nå vært kunde hos Phonero. Vår erfaring er at Phonero er en totalleverandør av teletjenester som tilfredsstiller våre behov. De har en rask og effektiv kundservice, og prisen har vist seg veldig god når vi har matchet mot andre leverandører.
Hei Øyvind. Veldig hyggelig å se at du er fornøyd med oss! Vi skal gjøre alt vi kan for å fortsette det gode samarbeidet. Hilsen Mads, Phonero
Phonero hjelper rask og har tett oppfølging i ettertid. Hyggelige ansatte som alltid bidrar til effektiv behandling av ulike problemstillinger.
Hei Anniken . Tusen takk for en kjempe fin omtale 😊 Dette var super hyggelig å lese! Vi skal sørge for at det fortsetter sånn! Hilsen Mads, Phonero
Veldig hyggelig service! Rask problemløsning. Samtalen var ren nytelse.
Hei Sebastian. Veldig gøy å lese tilbakemeldingen din, tusen takk 😊 Vi mener at gode samarbeid og fornøyde kunder er svært viktig. Vi skal gjøre alt vi kan for å fortsette det gode samarbeidet. Hilsen Mads, Phonero
Phonero ringte meg, jeg var interessert i noe billigere enn jeg hadde. Var solgt inn tidlig i samtalen, og da jeg mot slutten ble informert om at abonnementet måtte stå på enkeltmannsforetaket mitt for at jeg skulle få den gode prisen, tenkte jeg ikke over, og ble ikke gjort oppmerksom på konsekvensen av å tegne abonnementet med mitt foretak. Her er konsekvensene - mva tilkommer (det ble ikke billigere, tvert om) - det er betydelig dårligere dekning der jeg er vant til å ha full dekning - de har er bruddgebyr på 3000kr Har vært i kontakt med kundeservice for å si ifra. Føler meg lurt! Vil dele mine erfaringer med så mange som mulig, selv om jeg føler meg litt dum som gikk på «svindelen»
Hei Thomas. Vi takker for din tilbakemelding. Slik skal det selvfølgelig ikke være. Informasjon om bedriftsavtaler skal fremgå svært tydelig. Vi ønsker derfor å undersøke dette. Uten å kjenne saken din i detalj håper jeg du kan ta kontakt på [email protected] så kan vi se nærmere på saken din. Hører fra deg Hilsen Mads, Phonero
Fikk rask hjelp på en hyggelig måte. Nettopp fått nytt abb og hadde ikke endret pinkode. Var på reise og gikk tom for strøm, så var veldig fint å få hjelp!
Hei Åse. Godt å se at du er fornøyd. 😊 Vi setter stor pris på tilbakemeldingen! Hilsen Mads, Phonero
Trengte litt hjelp på nettsidene der ventetiden for og få hjelp var ca 20 sec. Fikk hjelp og alt er bare 100%.
Hei Bjørn. Så hyggelig å lese at du er fornøyd! Det setter vi stor pris på 😊 Hilsen Mads, Phonero