SMB Mobil opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Eg spurde spesifikt om det var bindingstid og fekk beskjed om at det var det ikkje (men var 24 månader + 3 mnd oppseiingstid). Selger som får ein til å signere på feil grunnlag, og kundeservice som seier at ein må jo vite at selger vil selge for dei får provisjon. Fekk vekk bindingstida, men må betale for 3 månader for noko eg ikkje vil ha. Tørr ikkje stole på dei. Styr unna!
Hei Olaug. Takk for tilbakemeldingen din. Jeg beklager for opplevelsen du har hatt. Våre selgere skal informere om eventuell avtaletid, og dette skal også komme frem i avtalen man signerer. Det er viktig for oss at man skal være trygg på at man har fått riktig informasjon. Oppsigelsestid er en del av våre standardvilkår og som alle våre kunder har. Jeg ønsker gjerne at du tar kontakt med meg på [email protected] med en kort oppsummering av saken din slik at jeg kan undersøke dette nærmere. Mvh Nadia, SMB Mobil.
Funger bra.jeg er fornøyd ,trivelige kundebehandkere.
Hei Bjørn. Tusen takk for hyggelig tilbakemelding! Så flott å høre at du er fornøyd med både tjenestene våres og kundeservicen. Det er bare å ta kontakt når du har behov for dette. Mvh Nadia, SMB Mobil.
SMB mobil tilbyr abonnement med ubegrenset data og ypperlig dekning til hyggelige priser.
Hei Sebastian. Takk for fin tilbakemelding! Så hyggelig å høre at du har fornøyd med både abonnement og dekning til lave priser. Vi jobber alltid for å kunne gi de beste prisene på abonnementene våres. Mvh Nadia, SMB Mobil.
God dekning også i utlandet, lett å få kontakt på telefon og vennlige, hjelpsomme når vi ringer.
Hei Aase. Tusen takk for hyggelig tilbakemelding! Det er flott å høre at du er fornøyd med kundeservicen vår og at dekningen er god. Vi setter stor pris på at du er kunde hos oss, og det er bare å ta kontakt når du har behov for det. Mvh Nadia, SMB Mobil.
God pris og oppfølgingen fra operatør er utmerket.
Hei Lillian, Tusen takk for hyggelig tilbakemelding! Så fint å høre at du er fornøyd med både prisen og oppfølgingen, akkurat slik vi ønsker det skal være. Vi setter stor pris på at du valgte oss! Mvh Alise, SMB Mobil
Vært abonnent her i 6 måneder. Før det Telonor i 20 år. Jeg er veldig fornøyd med bytte. Det har kun vært en positiv opplevelse. Kjapp på forespørsler og billigere. 0 problem her👍
Hei Egil, Tusen takk for den hyggelige tilbakemeldingen! Fantastisk å høre at overgangen fra Telenor har vært positiv, og at du er fornøyd med både pris og oppfølging. Vi setter stor pris på tilliten! Mvh Alise, SMB Mobil
Var godt tilbud de første månedene samtidig noe dyrt etterpå.
Hei Lene, Takk for tilbakemeldingen! Det er leit å høre at det har blitt dyrere etter hvert, det skal ikke oppleves sånn. Jeg vil gjerne undersøke hva som har skjedd. Send meg gjerne en e-post til [email protected], så ser jeg nærmere på det. Mvh Alise, SMB MOBIL