Sammenlign. Bytt. Spar.
HUS & HJEM
BEDRIFT & BORETTSLAG
MIN BYTT
BYTT.NO
Oversikt Omtaler Tjenester Mer ⋮ NETTSIDE
Oppdatert onsdag 10. juni
Talkmore
7 252 verifiserte omtaler

Talkmore omtaler og erfaringer

Ingen trend

Talkmore har ikke nok data til å bli vurdert.

Klikk for detaljer

4.7
Utmerket
7 252 verifiserte omtaler
Kundetilfredshet
Kundeservice
Verdi for pengene
#1
Utmerket
Talkmore er rangert
#1 av 13 mobiloperatører
90%
Utmerket
90% anbefaler Talkmore
til venner og kjente. Gjør du?
POPULÆRT 🔥
Få tilbud på mobilabonnement
Få tilbud på mobilabonnement
Få tilbud på mobilabonnement fra flere leverandører - helt gratis!

Utforsk 7 252 omtaler om Talkmore

FILTRER OMTALER
6 186
386
139
111
430
SORTER OMTALER
SORTER ETTER HENDELSE
SORTER ETTER OPPLEVELSE
Du leser nå én spesifikk omtale om Talkmore
Talkmore har 7 252 verifiserte omtaler på Bytt.no

What you see is what you get

Omtale av  Steinar A. L

Grei pris. Funker krutt God dekning og lite tull. Aldri nede

Tar 2 minutt
På en skala fra 1 til 5
Hvor fornøyd er du med Talkmore?
Tar 2 minutt
5
4
3
2
1

En av få seriøse tilbydere

Omtale av  Aleksander P

Har prøvd mye forskjellig, men ender hver gang opp med å gå tilbake til Talkmore. Suveren kundeservice. Oversiktlige fakturaer. Tilstrekkelig utvalg i tilleggstjenester. Gode verve-ordninger. Telenor-dekning. Ingen skjulte kostnader. Konkurransedyktige priser utenfor EU/EØS. Om man i tillegg forhandler til seg litt rabatt så er Talkmore uslåelig.

Kostbart

Omtale av  Stian

Mange skjulte kostnader. Og sender ikke ut faktura men tar betalt for det likevel. Krever også full mnd avg 1mnd etter man har byttet operatør

Alltid hjelpsomme

Omtale av  Raymond

Bra kundeservice, rask behandling, gode priser. Er veldig godt fornøyd.

Dårlig kundeservice, skjulte høye leiser

Omtale av  Oslojente32

Jeg byttet over fra Ice (som jeg var fornøyd med) fordi Talkmore ga meg et godt tilbud. Prisen jeg fikk av dem varte i 12 mnd, så gikk den opp. Fra Ice var jeg vant til at datahastigheten ble redusert om man gikk over grensa, men at man ikke betalte noe ekstra. Da jeg til slutt gikk over datagrensa til Talkmore, fikk jeg en melding om jeg ville kjøpe datapakke. Med kun få dager igjen av mnd, tenkte jeg at jeg kunne klare meg med redusert hastighet. Stor var derfor overraskelsen da jeg ettet ti dager fikk melding om at jeg hadde blitt belastet 49kr dagen for data. Da kjøpte jeg sporenstreks en datapakke på 1GB til kr 79. Ringte dem og forklarte misforståelsen, og lurte på om jeg kunne få ettergitt de over 100kr for de litt over to dagene med høy datapris, når jeg nå hadde blitt klar over det og kjøpt datapakke. Det kunne jeg ikke. Jeg møtte liten forståelse eller kundeservice. Jeg har vært en god kunde i halvannet år. Jeg opplyste dem da at jeg kom til å bytte tilbake til Ice, og grunnen.

Sammenlign tilbud på mobilabonnement
Sammenlign tilbud på mobilabonnement
Få det beste og billigste mobilabonnementet, sammenlign tilbud fra flere leverandører
Få tilbud
Få personlig tilbud Helt uforpliktende

Greit så lenge jeg klarer å forhandle til en bedre pris en oppgitt

Omtale av  Geir

Billigst, vet ikke. Kanskje billigere på utenfor EU. Mine erfaringer har vært bra, så lenge jeg får det til en billig kostnad.

Etter de byttet datasystem i fjor har det vært rot hver eneste mnd!

Omtale av  Tommy

Styr langt unna mobilt bredbånd herfra! Hvis du liker å kontakte kundeservice for feil-faktureringer annenhver mnd, snakke med et uhorvelig umodent kundeservice team som aldri forstår hva du mener, bruke timesvis på å sende epost og klager frem og tilbake, aldri få de forbruks meldingene du burde fått for så å måtte klage på overforbruk osv osv så er dette virkelig selskapet for deg! Mitt tips: gå til en av de andre tilsvarende! Det gjør jeg nå!

Talkmore har 7 252 verifiserte omtaler på Bytt.no
Les hva kundene til Talkmore mener
Har tilegnet profilen
Talkmore deltar på Bytt.no

Talkmore har tilegnet sin profil på Bytt.no og kan derfor svare på omtaler og invitere sine kunder til å dele erfaringer.

Alle bedrifter kan gratis tilegne sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Besvarer omtaler
Talkmore besvarer omtaler

Talkmore har de siste 12 månedene besvart omtaler fra sine kunder for å løse problemer, besvare spørsmål eller vise takknemlighet.

Alle bedrifter kan gratis besvare omtaler til sin profil på Bytt.no. Les mer om bedriftsportalen her.

Innhenter ikke verifiserbare omtaler
Talkmore henter ikke inn tilbakemeldinger

Talkmore benytter ikke Bytt.no sine invitasjonssystemer for å innhente omtaler - enten de er negative eller positive.

Alle bedrifter kan gratis få tilgang til verifiserte invitasjonsmetoder på Bytt.no. Det sikrer i større grad at omtalene bedriften innhenter er ekte og styrker troverdigheten. Les mer om bedriftsportalen her.

Har 27 utmerkelser
Talkmore har 27 utmerkelser

Les mer om de ulike utmerkelser til Talkmore

Oppdag nye selskaper i samme bransje

Sammenlign tusenvis av tjenester
AVBRYT
OK, JEG FORSTÅR