Unifon opplever for tiden en negativ trend i kundevurderinger.
Pilens retning viser styrken på trenden i løpet av 30 dager.
Klikk for detaljer
Jeg byttet fra jobbabonnement til privat. God service .
Jeg ønsket å overføre det mobil abonnementet jeg hadde hos Telenor til Unifon. Jeg ba klart og tydelig om et tilsvarende ab som jeg hadde og dette var uten bindingstid. Å bytte leverandør viste seg å være ei stor tabbe og jeg blei lurt inn i en avtale som har blitt svært kostbart og i tillegg med bindingstid på 24 mnd. Jeg har mailen fra vedkommende som "solgte" meg avtalen, men denne personen er ikke det mulig å få kontakt med.
Gebyrer på 300 kr uten inkassovarsel, må betale 4700 kr for og si opp a abonnementet 3000 for og bryte kontrakten + 17 00 kr tar betalt i oppsigelsestid enda jeg har vært kunde der i årevis. Reiser du til ulandet må du betalte 5 kr i minuttet om du ringer eller om andre ringer til deg . Ellers så e dem grei og hjelpsom og hyggelig på tlf.. men dyns det var et dyrt abonnementet, lå oppe i 1000 lappen per mnd med diverse gebyrer
Bestilt tvillingkort, operatøren skulle sende en bekreftelse til meg, som jeg skulle returnere, men jeg har pr. nå ennå ik fått bekreftelsen.
Rask respons og hyggelig samtale, fikk ordnet opp i problemet
Strålende fornøyd med at saken jeg hadde proplemer med løste seg på en ekselent måte. Stor velvillighet fra Unifon
Fikk svar på alt jeg lurte på. Veldi god saksbehandler
Tusen takk for de fine ordene, Olga! Det betyr mye å høre at du fikk svar på alt du lurte på, og at du sitter igjen med en god opplevelse. Takk for at du tok deg tid til å legge igjen en omtale 💙 Hilsen Dina i Unifon