godkjenner en regning fra de den legger seg i arkivet så jeg tenker ikke noe mer på det. hviser seg at de ikke har trekkt den å jeg får purring fra de. åpner chat og dere nekter de å sende meg faktura.
De nekter å sende meg regningene mine. Sier de skal kontakte meg senere på dagen når jeg ringer de tidlig, og at de skal kontakte meg imorgen når jeg ringer seint. Regningene går snart til forfall og jeg vet ikke in arme råd. Jeg skal ALDRI ha noe med denne banken å gjøre etter denne transaksjonen er fullført. Jeg anser de ikke som bankmenn, men sadister og gangstere som har business i å plage og terge folk. For guds skyld, ikke utsett deg for disse folka her!
Samme bank,alltid fornøyd👍🏻Er 64 år og har hatt samme bank siden jeg var 20 år 👍🏻Alltid fått god behandling ang.lån og div.skifter aldri over til en annen bank👍🏻
God rådgivning, bra betingelser på boliglån. Tilknytning til Lo favør som gjør at forsikringer blir noe billigere.
Fikk god hjelp. Syntes de jeg forholder med til, gjør en god jobb.
Fornød kunde, men noe misnøye med lang ventetid på telefonen, når en venter svar fra kundeservice.
At jeg er kunde i sparebanken 1 der for ønsker jeg å bli kunde
Jeg var kunde der å anbefaler ikke kunde service og rådgivning fra dem. Måtte bytte bank å nå i dag har vi det kjempe bra.
Sparebank 1 Sr bank er jeg godt fornøyd med Har brukt denne bank i flere år.
Bare godt å si om sparebank1 BV. Kjempefornøyd Aldri noe problem. Det må be`s om bedre renter innimellom. Noen ganger uoppfordret. De har gode forsikrings ordninger i Fremtind også
Anbefaler alle å bruke Sparebank1. Hjelpsomme med alt. Mvh Astrid S.
Hyggelig betjening .Har hvert kunde i 50år og kan ikke tenke meg å bytte bank
God sørvis og hyggelig betjening.Jeg har ikke noe å klage på.Har heller ikke noe som kan forandres
personell er fantastisk er alltid behjelpelige med ett smil! en god støttespiller
Mange års erfaring og godt fornøyd. Anbefaler denne banken. Hyggelige medarbeidere.
Har blitt syk og lønnen ble redusert til 66%. Banken har vist stor vilje til og hjelpe.