Talkmore opplever for tiden en nøytral trend i kundevurderinger.
Klikk for detaljer
Dette gjelder Talkmore Bedrift Bra: 1. Telenordekning. 2. Rask kundeservice på chat Dårlig: 1. Appen virker ikke på min telefon (Samsung A40). 2. Det går ikke an å bestille nytt passord via "jeg har glemt passord". Det kommer dagen etter og du får ikke logget inn med det. 3. Høyere pris på bedriftsabonnement enn privat. 4. Får ikke bestilt datapakker på Mine Sider. 5. Kan ikke se forbruk på Mine Sider
Heisann! Det er godt å se at du er fornøyd med dekning og kundeservicen på chat. Når det kommer til de andre sakene så setter vi virkelig stor pris på tilbakemeldingen. Det er jo ikke slik vi ønsker å ha det hos oss, så dette må vi få fikset opp i. Har du mulighet til å sende oss en mail til [email protected] med nummeret ditt så skal jeg få sendt dette videre og gjort mitt ytterste for å sikre at dette blir fikset opp i så raskt som mulig. Ønsker deg en god dag videre, hilsen Petter.
Mobilabonnement fra Talkmore i alle år-alltid fornøyd
Heisann Hilde! For en flott start på uken dette var. Tusen takk for denne hyggelige tilbakemeldingen. Vi skal fortsette arbeidet for å holde deg minst like fornøyd i årene fremover. Ønsker deg en flott dag, hilsen Jakob :-)
Imøtekommende, serviceinnstilt, løser saken uten om og men, raskt svar, hyggelige folk, har oversikt over meg som kunde med det samme, alltid opplevd dere positive! Ha en fortsatt super dag 👍😁👏
Heisann Vidar! Det kan jo nesten ikke bli bedre enn dette :-D Tusen takk for den hyggelige tilbakemeldingen. Denne skal vi dele med hele kundesenteret så skal vi sørge for at alle får en velfortjent klapp på skulderen. Ha en super dag du også :-) hilsen Petter.
Talkmore har god telenor dekning, også for du 500 minuter til utlandet som f. eks. storebritania for bare 79 kr/m extra. prisene er sånn middels
Heisann! Vi er stolte over å kunne tilby full Telenordekning sammen med skreddersydde produkter og løsninger til kundene våre, alt til en rimelig pris. Vi prøver alltid å forbedre oss, så vi setter stor pris på tilbakemeldingen din :-) Ha en flott dag videre, hilsen Petter.
Upåklagelig kundeservice og rimelige abonement. Familievennlig
Heisann Gretha! Tusen takk for den hyggelige tilbakemeldingen! Kundeservice er alltid høyt prioritert hos oss og vi prøver å tilby gode løsninger for familier så vel som enkeltpersoner og bedrifter :-) Ønsker deg en god dag, hilsen Petter.
Fantastisk abonnement hos TalkMore. Kundeservice er helt perfekt🤟
Heisann Anita! Vi er super stolte over vårt kundesenter og den suverene jobben hver agent gjør. Å lese slike tilbakemeldinger gjør oss ekstra stolte. Takker og bukker for en så hyggelig tilbakemelding! :-) Ønsker deg en fantastisk dag videre, hilsen Jakob.
Alltid lette og få tak i! Ikke frekke selgere! Hjelpsomme ANBEFALES:)Vært kunde i mange år og det fortsetter jeg med!!!@
Heisann Tiril. En så hyggelig tilbakemelding varmer et grønt Talkmore-hjerte. Vi er virkelig glade for at du har vært kunde så lenge og vi skal fortsette å gjøre oss fortjent til dette i lang tid fremover. Ønsker deg en flott dag videre, hilsen Jakob.
Treffer bestandig hyggelige folk på kundeservice 👍😅
Hei Magne! Denne tilbakemeldingen var virkelig en fryd å lese. Vi er utrolig stolte av vårt kundesenter og det er godt å høre at du også er fornøyd :-) Ønsker deg en fin dag, hilsen Jakob.
Har hatt flere leverandører opp gjennom årene, men jeg kan si med hånden på hjertet; det er mange som har noe å lære. Konsultasjonene jeg har hatt i form av samtaler har alltid vært positive og hyggelige. P.s. Og så er det priser til å leve med.
Heisann Dagfinn! Det at du velger oss som din operatør kunne vi ikke vært mer glade for. Vi ønsker alltid å gi en god kundeopplevelse og det er godt å se at dette gjenspeiler seg hos deg. Tusen takk for en hyggelig tilbakemelding! :-) Ønsker deg en flott dag, hilsen Jakob.
Veldig fornøyd som Talkmore kunde! Alltid førsteklasses hjelp av kundeservice også, i tillegg til dekning og stabilt nett! Trygt og godt med Talkmore.
Hei Tove! Å lese en så hyggelig tilbakemelding er en flott måte å starte uken på. Det gleder oss at du er fornøyd med både kundeservice og dekning. Ønsker deg en fortsatt fin dag, hilsen Jakob :-)
De har fantastisk dyktige medarbeidere på kundeservice
Heisann Harald! Nå støtter ikke bytt.no smileys med stjerneøyne, men om de hadde gjort det, så er det denne som mest riktig viser vår reaksjon på så hyggelige tilbakemeldinger :-D Tusen takk for de hyggelige ordene! Vi setter virkelig stor pris på det. Ha en super dag videre, hilsen Petter.
Ligger på sykehus i Spania og fikk problemer med min I-phone. Fikk veldig god hjelp av en hyggelig mann på Talkmore. 👍
Hei Grete! Så godt du fikk god hjelp av vår kundebehandler når du var i kontakt med oss :-) Kundeservice er alltid høyt prioritert hos oss, så det varmer et grønt Talkmore hjerte å se at kundene våre får hjelpen de trenger med god service. På vegne av hele Talkmore ønsker vi deg masse god bedring, hilsen Petter
Som ny kunde av Talkmore ble jeg positivt overrasket . Ble møtt av en sprudlende dame , som jeg skjønte kunne jobben sin . Fet er lenge mellom hver gang det skjer.
Heisann Oskar! Dette var jo virkelig godt å se! Så godt å se at vi klarte å overraske deg positivt :-) Vi jobber mye med opplæring og kompetanse-utvikling av våre ansatte for å sikre at kundene våre får hjelpen de trenger samtidig som at de får suveren service. Ønsker deg en god dag, hilsen Petter.
Billig og fleksibel. En liten feil ble ordnet opp raskt og rabatt fikk jeg også!
Heisann Kirsi! Så godt å se at du fikk løst problemet du opplevde, når du var i kontakt med oss! Å få rabatt er nok nesten en like god start på helga som å lese en så hyggelig tilbakemelding :-) Ha en flott dag og god helg, hilsen Petter.
Får alltid god info og svar på det jeg spør om. Operatørene er alltid imøtekommende, blid og hjelpsom.
Hei Turid! Vi er veldig stolte av vårt kundesenter og at du er fornøyd gjør oss enda stoltere! Tusen takk for en hyggelig tilbakemelding :-) Ønsker deg en fortsatt fin dag, hilsen Jakob.
Jeg har hvert kunde hos Talkmore i mange år og er stort sett kjempe fornøyd. Gode priser på data og veldig god telenor dekning. Og så kommer de med gode tilbud av og til, noe jeg synes de kunne gjøre oftere med trofaste kunder. Men alt i alt er jeg veldig fornøyd med Talkmore og kommer til å være en god kunde i fremtiden og
Hei Geir! Så vakkert å se at du har vært kunde så lenge. For en måte å tjuvstarte helgen på med å lese en så hyggelig tilbakemelding! Vi ønsker alltid å levere de beste løsningene for våre kunder og godt å se at dette har gjort deg fornøyd :-) Ønsker deg en fantastisk dag videre, hilsen Jakob.